Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Łazienka od A do Z #2 przedścianka za wanną – remont4youwkrętarka do gk: …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

43 thoughts on “Łazienka od A do Z #2 przedścianka za wanną – remont4you

 1. czy za tymi płytami nie powinna znajdować się wełna i paroizolacja? czy to zależy od miejsca ? też czy pod płytki jest dopuszczalne pojedyńcze płytowanie?

 2. Mam podobna sytuacje, 14 cm od ściany muszę przykręcić box a nie chce kręcić do stelarz. Nie wiem z czego zrobić ten dystans, osb za cienka, wkręcić jakoś bloczek do ściany i do niego box ?

 3. Panie Krzyśku powiem panu że dla mnie wykończeniówka to kosmos ale jak mam takie poradniki to nic straszne nie jest, muzyka świetna i omawianie działań super!

 4. No dobra, pytanie, jeśli muszę zbudować taką ściankę a na miejscu lewej ściany mam szyb wentylacyjny czy też komin to jak przymocuje tam profil skoro nie mogę wiercić ?

  Dziękuję serdecznie za odpowiedź.

 5. Czy w praktyce jak jest oświetlenie do takiej półki to nie razi to w oczy podczas bycia w wannie? Bo w sumie świeci z góry. Dodatkowo pytanie skąd ciągnąć kabel, trzeba na etapie projektowania to przemyśleć czy są jakieś proste sposoby? Mówie to jako totalny laik wiec proszę o wyrozumiałość.

 6. Witaj Krzychu mam pytanie remontuje stary dom wylałem właśnie chudy beton i teraz moje pytanie mam bardzo krzywe ściany i chcę wszystkie zrobić na stelażu i kręcić płyty, czy dużym błędem będzie jak będę to robił na końcowej wylewce, czy muszę na chudziaku?

 7. Prawie tak jak ja, tyle że ja nie robię tak szybko 😁, no i ja odmierzam winklem …
  Hydraulicy pomyśleli o większej przepustowości, tyle że krzywka i tak to zniweluje. Fi 20 spokojnie wystarczy. Ponadto mogli pomyśleć i cyrkulacji, oszczędność ciepłej wody. Ty natomiast mogłeś pomyśleć o wygłuszeniu tej zabudowy. Zrobiło się tam padło rezonansowe i przy napełnianiu wanny da o sobie znać. Trochę wełny acustic i po problemie.

 8. Mam takie pytanko – czy dawanie wypełnienia (styropian, wełna) w takie zabudowy ma jakikolwiek sens? Mam w planach taką przedściankę celem ukrycia pionu kanalizacyjnego i wszystkich rur, a widziałem, że w ścianki wolnostojące i przedścianki niektórzy dają. Jest jakiś powód, żeby te w łazience zostawiać puste, czy to się tylko o koszty rozbija?

 9. Witam są już baterie termostatyczne gdzie nie ma znaczenia po której stronie jest ciepła i zimna ,ale zgodnie ze sztuką jest tak jak robisz ,dlaczego nie stosujesz gotowych szablonów na baterie klasyczne o rozstawie 15 cm.Pozdrawiam

 10. Super, że wstawiasz te materiały o łazience, bo akurat jestem w trakcie takich zabudów właśnie w łazience 😀 Zastanawiałem się nad podwójnym płytowaniem, ale widzę że Ty zbudowałeś przedściankę z pojedynczej płyty, więc też tak zrobię. Nie jestem budowlańcem i Twoje filmy są złote. Też robię wnękę i teraz wiem jak ją wykonać, dzięki!

 11. Mam pytanie .
  Czym usunąć zaschniętą fugę z plytki. Płytka imitująca kamień.
  Jest porowata w sensie ze ma duzo małych zagłębien.
  Próbowałem juz szopem i preparatem o nazwie czyste plytki.
  Aha i octem tez próbowałem.
  I NiC.

 12. super kanał 🙂 sporo przydatnej wiedzy 🙂
  Czeka mnie niebawem remont łazienki w bloku i zabawa w zabudowę karton gips by pochować rury, zabudować wannę. Czy 6 cm od ściany jest wystarczające by schować rurę odpływową fi 50 i ułożyć 50 wata?
  pozdrawiam i dziękuję

 13. Powiem szczerze że u mnie takie przejście z pp z pex by nie przeszło. Nie zgodził bym się na to. Wolał bym pp podjechane do końca mieć niż połączenia robione za ścianką. Wszystko jest dobre jak jest nowe…. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!