Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Łatanie dziur po kablach tynkiem.

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

29 thoughts on “Łatanie dziur po kablach tynkiem.

  1. nawet jako amator (samodzielnie we własnym domu), kładłem kable w bruzdach i US-y dawałem by pewniej kabel przylegał do podłoża, nie ważne czy ściana sufit, płytko,głeboko. Widać ile musieliście sztuki poprawiać i to nawet na regipsach, bardzo porządna szapechelka i dobra (poziomica) heh. I nie dziwić się potem, że po kimś poprawiać i koszta większe. Deweloperka to można się bawić, ale poprawiać w starym budownictwie i nie wszędzie da się wcisnąć gk to inna para kaloszy.

  2. https://youtu.be/K7AWgpgQsvU?t=767 Zwykły gips, lub słaba szpachla. Nie chciało się przewodu zamocować na uchwyty, szybciej placnąć dwa centymetry gipsu, który i tak się skurczy i popęka. Takie rowki to trzeba po kilka razy, cienko nakładać, czekać do wyschnięcia i ponownie. Nawet suepr dobrą szpachlą niepękającą, nie da się tego od razu zrobić.

  3. Kolo skończy robotę, a inwestorka sobie umyśli super karnisze do firanek i zasłonek. Inny kolo złapie wiertarkę w łapki i traach wierłem w kabel nad oknem na nadprożu. Co za trzeba być bezmózgiem, aby w takim miejscu kabel prowadzić.

  4. Nie rozumiem dlaczego prąd robili po tynkach elektryk powinien pierwszy wejść na budowę i ostatni wyjść. Wyrzucone pieniądze na materiał i robotę. A że kable nie puszczone w peszlach to w dzisiejszych czasach skandal jak będzie trzeba wymienić instalację albo coś naprawić to trzeba ryć dziury

  5. Ja pierniczę to nie jest fuszerka firmy tylko pierdolone lenistwo frajerów w niej pracujących bo nie zgarnięcie nadmiaru masy albo braku 30 cm flizeliny to Sukin koty wyprowadzić za chatę i k….a w łeb nazwa tej firmy powinna być wymieniana wszędzie

  6. Szczerze mówiąc co nam da narzekanie i wytykanie spapranej roboty . Ja jestem zdania ze tacy pseudo fachowcy byli są i będą się trafiać . Widzac taką robotę nie zadaje sobie pytanie kto to robił bo wiadomo 😁 tylko kto to odebrał albo kto zapłacił za takie wykonanie .

  7. Tylko jak przewód będzie zbyt cienko osadzony w ścianie, to będzie go widać ( efekt przebarwienia w scianie na 100 %)po wykończeniu ścian, także, elektryk zrobił fuszerke . Pozdro

Dodaj komentarz

Zadzwoń!