Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Który laser lepszy? zielony czy czerwony…? – remont4youPartnerem technologicznym kanału jest marka Bosch Professional, która wspiera moją działalność profesjonalnymi …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

22 thoughts on “Który laser lepszy? zielony czy czerwony…? – remont4you

 1. Nie zapomnij przeczytać opisu 👆
  Tam masz moje media społecznościowe.
  Wpadaj na FB, INSTA, na grupę remont4you na FB. Jak chcesz dołożyć cegiełkę do budowy tego kanału zobacz co oferuje na Patronite 🍻

 2. Boscha laser omijać szrot linie grube nie minęła gwarancja a laser już nie nadaje się do użytku wiązka rozproszona i niewyraźna podzielona na mniejsze linie w kilku miejscach. Serwis odmawia naprawy twierdząc ze wszystko jest ok mimo ze nie jest nie polecam.

 3. Hej ,mam dwa lasery te małe dewalt jeden zielony drugi czerwony , montując okno szerokie 8 metrów jest różnica o grubość kreski ,i ten zielony bardzo czerpie baterie. Wiesz co na ten temat?

 4. Nie podałeś mocy tych laserów, jak dobrze pamiętam Bosch GLL 2-15 G Typ lasera 540nm, <10 mW z zielonym ma od tych parametrów zależy widoczność linii .Zawsze diabeł tkwi w szczegółach czyli parametrach technicznych lasera danego producenta. Dla tych co pierwszy raz to widzą jest spoko, ale dla takiego jak ty dużo żeś utopił gotówki na porównania. Nie lepiej poczytać w szczegółach i wybrać to co dla miejsca pracy jest najlepsze pod dachem czy pod chmurką ? Pozdro!

 5. Mam DeWalt i Leica czerwony.
  Mam też Huepar 603 cg z odbiornikiem , również polecam Huepar P03CG.
  Cena to około 650 zł.
  Huepar P03CG diody osram, 603 cg sharp.
  Bosch , DeWalt super,ale cena za zielony powyżej 2200 zł.
  Huepar 600- 700zl.
  Huepar to lider z hinczyzny po jakości.

 6. Najlepsza recenzja w filmie to twoja "twarz". Widac na niej ze ten istatninkaser daje najmocniej takze lecimy z zasiegami i powtorkami dla ciekawskich czy faktycznie tak jest.Pzdr

 7. 3:36 w aplikacji możesz znaleźć też informacje kiedy laser dostał wstrząsu i czy wymaga kalibracji. Pożyteczna żecz jeżeli komuś pożyczasz sprzęt to wiesz czy nie grał nim w piłkę.

 8. Dewalt 360 świeci słabo bo jest już wypalony. Miałem i na gwarancji mi wymienili na nowy w związku z osłabnięciem wiązki po niecałych 3 latach.
  Dewalt 360 zielony jest mocny ale wiązka za gruba nadaje się do murowania i GK ale już do płytek nie bardzo.
  sama wytrzymałość Dewalt jest niesamowita. Raz mi spadł, przeleciał w dół 4m poodbijał sie jeszcze z 5-6m, generalnie tak przywalił że byłem pewien że mogę kupić już nowy. Okazało się że tylko wypięła się wtyczka od wahadła, dalej świeci: pion, poziom, kąt wszystko idealnie błąd na 10m to ok 1mm.

 9. Drodzy koledzy po fachu stoję przed wyborem lasera bosch advanced level 360 vs firecore F93t-xg. Oglądam różne filmy i recenzje niby firecore więcej płaszczyzn i współpracuje z detektorem ale boję się co do dokładności tego urządzenia. Mile widziana każda konstruktywna podpowiedź. Dzięki wielkie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!