Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Kto ponosi koszt naprawy w wynajmowanym mieszkaniu?

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

49 thoughts on “Kto ponosi koszt naprawy w wynajmowanym mieszkaniu?

 1. Runek najmu w Polsce jest źle prowadzony .Mieszkanie powinno mieć tylko kuchnie wykończoną i łazienkę beż pralki oczywiście. Mieszkanie powinno być pomalowane na biało I takie powinno buc oddawane .Oczywiście do umowy najmu zarobki z ostatnich 3 miesięcy i 2 kaucję do pustego mieszkania. W Polsce nie warto bić piany deweloperce i najemcy bo są lepsze ruchy które dadzą zarobić wiecej i bez stresu z uśmiechem na Twarzy .Inwestycja w siebie

 2. Czytam te komentarze i oczom nie wierzę, jak ludzie nie znają prawa. Nic dziwnego, że jest potem tyle oszustw na wnuczka, policjanta etc. Jak się nie będziecie uczyć, to jesteście następni na liście ofiar. Mądrego, wykształconego człowieka nikt nie oszuka.

 3. Pracuje w sklepie z agd i rtv. Zawsze ale to zawsze na wynajem, właściciele kupują najtańszy i najbardziej badziewny sprzęt. Nieraz mnie ciekawi zapytać co się stanie jak ten przedmiot rozsypie się po dwóch latach i kto za to zapłaci

 4. Wprowadziłem się do mieszkania gdzie instalacja byla robiona na odpierdol czego nie poinformował mnie najemca. Mam więc nie dopraszać się o naprawe popsutej elektryki?.

 5. I lepiej nie wchodzić w układy z właścicielami. Kiedyś w wynajmowanym garażu ciekł dach. Zgłosiłem właścicielowi (starsza kobieta). Trochę się zmartwiła bo mieszka daleko i nawet nie wie do kogo się zgłosić. Poprosiła żebym się tym zajął. Przyszedł fachowiec, wszedł na dach stwierdził że wszystko jest ok tylko w jednym miejscu wiatr podwinął papę. Przykleił, wziął dosłownie stówkę i poszedł. Pół roku później zalało cały garaż do tego stopnia że odpadł sufit podwieszany i zalało kanał. Okazało się że jestem złodziejem, że zrobiłem to specjalnie bo chcę obniżyć wartość budynku ( rozmawialiśmy na temat kupna przeze mnie) nakazała mi naprawić dach, sufit i całą resztę oraz oddać pieniądze za naprawę za którą ona zapłaciła. Powiedziałem że nie zapłacę bo to nie mój problem. Wyrzuciła mnie z garażu z dnia na dzień. Powiedziałem że kupię od niej ten garaż w takim stanie w jakim jest za cenę jaką się umówiliśmy a ona na to że mogę kupić za cenę 20%wyższą.

 6. Ja pierdylam.. jakie ty gówna wypuszczasz na tym swoim śmiesznym kanale. Przestań ludzi ogłupiać na siłę i wprowadzać w błąd ludzi, którzy nie koniecznie wiedzą cokolwiek na ten temat. To już któryś filmik, w którym nie masz pojęcia o czym pie***lisz.

 7. Pierdolisz ….wlasciciel nie odpowiada za niewłaściwe użytkowanie . Jak baba zapcha kibel podpaską to właściciel ma napieprzać że sprężyną??? Jak do gniazdka szafka podłaczą dwie farelki na przeduzaczach i wypalą instalacje ?? To co ???

 8. Po prostu najemca pokrywa koszt tego co się zepsuło z jego winy (np. zalał panele), zaniedbania (np. wiatr wybił okna, ale to najemca je zostawił otwarte wychodząc do pracy) lub w wyniku zużycia jakie on wytworzył (np. wymiana filtra od wody, albo anody magnezowej w bojlerze). Resztę pokrywa właściciel

 9. no to udowodnij mi teraz że ta Twoja najtańsza 12-letnia zmywarka zepsuła się z mojej winy po roku wynajmowania Twojego zużytego mieszkania 😉

 10. Nie wszystko da się określić prawnie, dlatego warto czytać umowy, a wszelkie nieścisłości, po prostu na spokojnie obgadać.
  Jak ma się w porządku właścicieli jak ja, to normalnie opłacili zakup kranu, ale ja podjąłem się wymiany, by nie musieli jeszcze samemu przyjeżdżać i wymieniać

 11. Jest coś takiego jak kaucja zwrotna, za ściany czy malowanie owszem, za celowe zniszczenia zgadzam się, ale za normalna eksploatacje właściciel. Przy takim regulaminie nikt nie będzie wynajmowal.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!