Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Komentarz do filmu " jak nie robić instalacji elektrycznej"

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

26 thoughts on “Komentarz do filmu " jak nie robić instalacji elektrycznej"

 1. Inwestor jak chce, to może mieć obwód na każdy włączniik światła, czy gniazdko osobno. Tu nie ma się co dziwić. To akurat zależy od zasobności portfela inwestora. Pozdrawiam

 2. Nie gadaj z głupkiem bo sprowadzi ciebie do swojego poziomu i rozłoży doświadczeniem głupoty :D:D, fajny rzeczowy kanał pozdrawiam.

  ps. zadbaj o bezpieczeństwo nie przewoź tak drabin w środku, zainwestuj w bagażnik dachowy, bo do momentu kiedy się nic nie dzieje to jest dobrze, ale jakiś wypadek i dostaniecie w głowę tymi drabinami razem z pracownikiem.

 3. Wy ślążoki, to zawsze koguty jesteście, nawet potraficie się bić między transformatorami 110kv, tak jak to było w Kowarach kilka lat temu. Pozdrowienia z Pomorza od dolnoślążaka.

  Ps. Tu na Pomorzu, to elektrycy w ogóle się do niczego nie nadają, pewnie dlatego średnie tu wynosi 15kv, by dłużej się smażył niedoświadczony elektryk. 😀

 4. Dobrze, że pokazuje Pan takie pseudo instalacje. Moj bliski krewny, jak robił instalacje to poleciał trochę wyżej niż te 16 obwodow, o których pan mówi. Ogólnie dom nowy trochę ponad 120 m². Poszło około 2,5 km kabli łacznie. Wszyskie gniazdka na 2,5². Kuchnia i łazienki 3×2.5 pokoje podzielone ze jest 3×2,5 ale tez 2×2,5. Zarowki na połtorowkach. No i najlepsze na przykładzie kuchni. Lodowka ma swoj obwod, piekarnik to kolejny obwod, indukcja też na swoim obwodzie, itd. Łącznie okolo 40 bezpiecznikow z zabezpieczeniem przedlicznikowym i przeciwporażeniowka. Gniazdka i lampki na b16. I to nie jest elektryk, ale człowiek ktory ma pojęcie o prądach.

 5. A ja mam w domu sytuacje odwrotna. W domu same topiki po 16, 10 i pare 20 (nowki markowe) natomiast pod licznikiem mam taki z wajchą i zawsze jak cos strzeli, a na szczescie dawno nic nie strzelilo to zawsze wlasnie ten wajchowy. Raz sie tylko zdarzyło, ze strzelil topik w domu i wybila wajcha.

 6. Tak ten elektryk jest lepszy kto jest tańszy. Dobrze inwestr rozumiem te proste zasady. Gorsi są Ci totalne zieloni. Oni wybiorą 25A na 2.5 mm2, bo chodzi tak samo a nie kosztuje tyle.

 7. Ogólnie problemem jest fakt, że uprawnienia do 1kV jest bardzo łatwo zrobić uprawnienia SPE to już śmiech na sali. Też przerabiałem kilku takich speców 25a na gniazda żeby nie wybijało i jest ok. Chociaż mój faworyt too facet który robił instalację u mojego przyjaciela i został wezwany z powodu "wybijającej" różnicówki jak wykończeniowiec włączał młotowiertarkę. Oczywiście fachowiec twierdził, że to młotowiertarka będąca w 2 klasie ochronności ma przebicie na obudowę. Okazało się ,że "fachowiec" podczas montażu karnisza uszczypał przewód fazowy i lekko zwarł go z metalową obudową. Podczas normalnego użytkowania styk był na tyle słaby, że nie wyzwalał różnicówki natomiast wpięcie odbiornika o większej mocy w połączeniu z uszkodzeniem w karniszu już ją wyzwalało.

 8. FachFcy… Norma
  Ciesz się że nie znalazłeś kabla lecacego za ścianę do sasiada😂 ja już na takiego kwiatka trafiłem. Albo dekielek puszki w regipsie 20cm obok puszki…
  16 obwodów na mieszkanie? Będzie szafa a nie skrzynka😂 lekkie przegiecie moim zdaniem ale w pozytywną stronę. W przyszłości ułatwi życie.
  Moment…. Liczę…. Ja zrobiłem 11… Plus dwa kable na przyszłość nie podlaczone. To może lepiej się nie będę wypowiadal😂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!