Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Kleimy płyty GK na placki. Remont mieszkania w blokuJak wyrównać ściany za pomocą płyt GK i kleju gipsowego ? Obrabianie szpalet w oknach 🙂 Song: Enyo & Mario Ayuda feat.

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

26 thoughts on “Kleimy płyty GK na placki. Remont mieszkania w bloku

  1. Siemka mam pytanko w łazience brak miejsca każdy cm na wagę złota i rozważam płytę gk na placki i na nią płytki. Pytanie brzmi czy można tak??

  2. Jakich wkręty używaliście do wkręcania w karton gips do ściany nad oknem ? I jak zrobiliście to żeby byl kąt prosty przy tak krzywej ścianie i to że na dole było mniej cm a u góry o wiele więcej cm do schowania .? Laserem?

  3. Moje doświadczenia z rurami żeliwnymi są słabe, raz w starym budownictwie w pionie pod sufitem pękł ten kielich i jak ktoś piętro wyżej intensywnie wodę spuszczał to potrafiło chlapać taką mgiełką ;). Wyczyściłem ile mogłem, zalepiłem sylikonem, nie trzymał się odpadł chlapało dalej. Myślę sobie gorzej nie będzie, wziąłem piankę, zajechałem tę szczelinę, od góry miała ze 2cm i się zwężała. Jak wyschła to przyciąłem, szpachlą wyrównałem strukturę, potem lakier. Rura jak nowa i nie chlapie już od lat.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!