Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

JAK ZROBIĆ REMONT W WIELKIEJ PŁYCIE. 3-pok. za 45.000 zł #008Dołącz do mojego Zespołu! Zostań (dostań się) pośrednikiem nieruchomości, a wszystkiego Cię nauczę od podstaw!

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

39 thoughts on “JAK ZROBIĆ REMONT W WIELKIEJ PŁYCIE. 3-pok. za 45.000 zł #008

 1. Piszę ten komentarz bo od zawsze podziwiałem ludzi którzy robią coś z pasją, czerpią z tego przyjemność i mają jeszcze z tego profity.Widzę że jest Pan właśnie takim szczęściarzem i naprawdę zazdroszczę( w pozytywnym znaczeniu).Na filmy trafiłem zupełnie przypadkowo i mimo że nie szukałem konkretnie filmów o takim zagadnieniu to przyznam że bardzo miło się ogląda 🙂Życzę wszystkiego dobrego.Pozdrawiam🙂✌️💪

 2. Wykonujemy takie flipy w Łodzi, na dzień dzisiejszy robocizna takiego mieszkania w tym metrażu kompleksowo około 25 tys, kuchnie robimy od 6 tys w górę zależy co inwestor wybierze, pozdrawiam

 3. Jedno sprostowanie kabel jest przewodem do zastosowań zewnętrznych, poza budynkami – na przykład kable ziemne czy napowietrzne natomiast przewody montowane są wyłącznie wewnątrz budynków, bez względu na ich złożoną budowę.

 4. Po czym poznać, że ekipa remontowa to fuszerka? Nie posiadają klinów do drzwi, brak właśnie zabezpieczenia korytarza/windy, brak umowy/harmonogramu, bądź przekładają podpisanie umowy tłumacząc ,,brakiem długopisu/zalataniem'', pośpiech, niewysłuchanie zleceniodawcy/niezadawanie co najmniej kilkudziesięciu pytań zleceniodawcy, informowanie zleceniodawcy o trudnościach, które można było przewidzieć już w trakcie prac, bądź w razie niewiadomej poinformować o możliwym wystąpieniu problemu z procentowym prawdopodobieństwem, brak dbania o własne zdrowie – tracą energię improwizując, nie chce im się używać np. pasów/wózków/rękawic, ręcznie wynoszą rzeczy byle szybciej, byle jak, łapiąc za byle co, podpierając kolanami, nie mają masek, nie zatykają wentylacji już na samym wstępie, nie znają na pamięć standardowych odległości np. przełącznika światła, gniazdek, używają jednego narzędzia do wszystkiego, np. szlifierki kątowej, oczywiście ze zdjętą osłoną, pylą, tną płytki szlifierką na balkonie bez zabezpieczenia ścian/szyb również na balkonie, składają jakikolwiek mebel, choćby szafeczkę nocną, bez instrukcji, na czuja, zazwyczaj klnąc, spiesząc się i narzekając na jakość mebla, żałują silikonu w łazience, dając go tylko za umywalkę, a nie za szafkę, która rzadko kiedy jest zabezpieczona ze wszystkich stron lakierem/powłoką, w trakcie montażu lampy wywali im korek choćby raz, nie pytają o rewizję/rodzaj rewizji np. w łazience, miejsca, które nie są na widoku traktują niechlujnie właśnie zakrywając się tym, że nie będą one na widoku (a nie myślą o tym, że kiedyś może być przemeblowanie). Te wszystkie rzeczy łatwo poznać na każdym etapie remontu. Często wystarczy spytać ich jaka jest procedura przy łataniu dziur, że trzeba kilkanaście warstw różnej chemii wg sztuki i kilka dni na to, a nie, że tylko szpachla+ grunt + farba. Jeżeli wystąpi choćby jeden punkt z powyższych, nawet w połowie czasu trwania prac, uciekać/pogonić ich gdzie pieprz rośnie – rady z serca.

 5. Ranyyy jak ja sie ciesze że potrafie sobie wszystko sam zrobić. Zrobiłem sobie całą elektryke, hydraulike, wszelkie prace budowlane i wykończeniowe, płytki itd… a na koniec meble do przedpokoju i kuchni. Wszystko za połowe tej kwoty. A wszystko dzięki poradnikom z yt.

 6. Dzień dobry. Chciałem dopytać o tą elektrykę. Ile przewiduje pan obciążenia na całe mieszkanie przy nowych urządzeniach? Jak wymieniamy WLZ? Rozumiem że to też trzeba zgłosić bo jest pląba na liczniku. Tak? Czy administracja w tym konkretnym bloku przewiduje max obciążenie w pionach zasilających? Jak to wszystko ze sobą pogodzić? Niby nowa inst za licznikiem a piony stare. Czy to wytrzyma? Świetny film. Obserwuje z ciekawością. Też zabieram się do podobnej inwestycji na terenie Krakowa. Aha. W jakim systemie będzie robiona instalacja wodna? Zgrzewana czy pex zaciskana? Rozdzielacz czy trojnikowa?
  Powodzenia.

 7. Heh chciałbym usłyszeć i zobaczyć jak jest to w ogóle możliwe zrobić remont z materiałem i robocizna takiego mieszkania przedstaw kosztorys bo idiota uwierzy że remont może tylko tyle kosztować nie możliwe!

 8. Co do architekta nie mogę się zgodzić. Korzystaliśmy pierwszy i ostatni raz. Naciągnięto nas na dużo większe koszty niż był przewidziany budżet ( z buforem 10 tys). Pani źle pomierzyła i trzeba było robić dużo zmian, do niczego się nie przyznała i kazała jeszcze płacić za nadzór, mimo błędów.

 9. Mieszkanie w totalnej rozsypce. Do zrobienia praktycznie wszystko. Nie ma możliwości wykończenia tego mieszkania za 45 tys. Zł jeżeli chcemy użyć dobrych materiałów i jeszcze lepszej ekipy. Kupując meble u,, Bodzia" Graniczy to z cudem. Sama ekipa remontowa jest to koszt min. 15 tys. zł bez materiału . Gdzie reszta? Materiał do łazienki, meble kuchenne, wspomniane drzwi okna? 45 tys. można wsadzić między bajki. Nie wiem po co taki kit wciskać ludziom :/

 10. Mam pytanie, jaki jest sens wymiany instalacji z przeznaczeniem na wyższy pobór mocy, jeśli instalacja w bloku w pionach jest stara i administracja na razie nie planuje wymiany? U mnie wytyczna z administracji: max 3,2 kW, więc kuchnia indukcyjna odpada. Próby obchodzenia tego mogą skończyć się marnie również dla sąsiadów.

 11. Remont za 45 tysi w 3 pok blokowisku :D.
  4 lata temu zleciłem firmie wykończenie mojego domu 142 metry za 25 tysi.
  Faktem to za samą robociznę, ale tam były dwie łazienki w tym jedna 13 m2, gładzie na wszystkich ścianach, dwa tarasy w kaflach plis garaż, panele, listwy … po prostu wszystko. Do dziś całość wyglada mega …

 12. Prowadzę w Poznaniu firmę budowlaną i remont tego typu kosztuje około 25-35 tys netto jeśli chodzi o robociznę, jaki finalnie będzie standard? Deweloperski? Jeśli tak to koszt jest realny jeśli pod wynajem to 75 minimum…

 13. Dobrze rezygnujesz z gazu. Pytanie czy zwiększacie moc przyłączeniową z 5kWh na 7kWh ? Bo włączenie płyty indukcyjnej i bojlera spowoduje wybicie korka. Gdzie przy nawet 7kWh bezpiecznik na klatce jest 35A a w domu 25A, Czyli bojler i indukcja to około 30A ? Nie wspomne jak są święta i leci do tego jeszcze piekarnik i inne urządzenia.

 14. Witam na gaz trzeba uważać jeżeli mamy mieszkanie na odrębnej własności to to nie oznacza ze
  możemy usunąć wewnętrzna instalacje gazowa bez pozwolenia Adm budynku. Musi być zgoda ponieważ instalacja gazowa jest częścią wspólna budynku 🙂 Co do architekta to się zgadzam , projekt to podstawa !!!!!

 15. Z tym dbaniem o sąsiadów to ja się jeszcze nie spotkałem.Właśnie siedzę, otwarte okno i słyszę chyba kątówkę z naprzeciwka gdzie robią remont.Byli też tacy magicy co to kuli o 23.

 16. Czy w kosztach remontu jest również zawarte wynagrodzenia architekta? Można prosić o przykładowy koszt prac architekta dla takiego lokalu i co mniej więcej taki projekt powinien zawierać?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!