Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Jak zrobić PROFESJONALNIE gładź wałkiem! – remont4youZestaw do szpachlowania …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

37 thoughts on “Jak zrobić PROFESJONALNIE gładź wałkiem! – remont4you

 1. Róbcie aż stwierdzicie ze jest Ok i sami byście tak chcieli to przynajmniej czyste sumienie będziecie mieli ze się postaraliscie ,a jak się komuś nie podoba to już trudno

 2. Hej. Jaka kolejność prac powinna być po szlifowaniu gładzi? Na początek poprawki, potem odkurzanie, gruntowanie , akryl w narożnikach? Czy po odkurzaniu akryl w naroznikach a potem gruntowanie? Generalnie kiedy akryl?

 3. Po nałożeniu gładzi mam bardzo nierówną strukturę. Mam pytanie – po drugim nałożeniu gładzi bezpyłowej po jakim czasie szlifować ścianę i jakim papierem ściernym? Chcę to robić pacą tylko nie wiem o jakiej gradacji. A może coś jeszcze innego? Dziękuję za odpowiedź

 4. Witam,

  W łazience mam tynki CW, chcę szpachlować tynki i pomalować farbą . Czy możesz polecić jaki system użyć ? Jaki grunt pod szpachlowanie, jaka szpachla, jaka folia w płynie tak żeby dało się to pomalować ?

 5. Siemanko majstry. 🔥🔥 Mam pytanko. Klient w salonie i korytarzu na ścianach ma baranek. Chce je wygładzić. Jak myślicie , zaszpachlować na 2-3 razy czy delikatnie przyjrzeć i dopiero zaszpachlować??

 6. Świetny jest Twój kanał Krzysztofie, jasno i zrozumiale tłumaczysz pracę, a z racji tego, że nie robiłem nigdy w wykończeniach bardzo się posiłkuje twoimi filmami. Mam pytanie w temacie, Czy robiąc gładź zdarzały Ci się kratery? Masz może jakiś materiał jak łatwo sobie z nimi poradzić?

 7. Panie Krzysiu, szanuje Pana jako wykonawcę, słowa złego powiedzieć nie można, ale smutno się robi gdy w nowych filmach 10% jest treściwa, a reszta to reklama. Tytuł myli widza – nie jak wykonywać gładzie, tylko jakim sprzętem.

 8. Zasadnicze pytanie. Czy płyty GK powinienem zagrunowac przed nałożeniem gładzi? Połączenia płyt przed spoinowaniem jak zrozumiałem zdecydowanie tak ale potem całe płyty GK?

 9. Przy tej ilości szpachli z walka lepiej zrobię ręcznie i mniej materiału urzyje ale inwestor płaci to można walić kosztu i na YouTube brawo a pozatym świateł mamy na suficie i rzeź okno a nie po podłodze

 10. Hej
  Zaczynam przygodę z nakładaniem gładzi wałkiem i mam pytanie, czy na tynki cementowo-wapienne można odrazu nakładać masę wałkiem czy lepiej wpierw zrobić warstwę jakimś startem?
  Gładź raptor z Franspol

 11. Hej Krzysztof!
  Mam pytanie. Rozrabiasz tą gładź z wodą ? Także na niej pracuję aczkolwiek bardzo często mam problem z tzw"bąblami" i zastanawiam się czy jest to wina dodanej wody. Mieszam mieszadłem do mas gotowych

 12. Panie Krzyśku super robota jestem bardzo zafascynowana Pana filmikami na bieżąco oglądam i mam nadzieję, że uda mi się położyć tak samo gładź jak Panu. Z filmików od Pana nabyłam bardzo dużą wiedzę, za co bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

 13. Panie Krzyśku nie powiedział Pan nic o przygotowaniu podłoża do położenia gładzi i pytanie czy Pana zdaniem przed położeniem gładzi powinno się szlifować planexem tynki cementowo-wapienne (żeby otworzyć pory) czy tylko odpylić i gruntować? Pozdrawiam

 14. Spotkałem się z opinia fachowców, że gładzie gotowe z wiadra odpryskują i pękają częściez czasem szczególnie na suficie niż gładzie tradycyjnie rozrabiane. Jakie wy macie opinie? Czy gładzie tradycyjnie rozrabiane można nakładać również wałkiem?

 15. Jak radzisz sobie z nałożeniem gładzi w narożniku poziomym ? Na filmie robisz niską ściankę kolankową i jedziesz po prostu wałkiem w poprzek, a jak sprawa się ma gdy jest wysoka na te powiedzmy 2,75m ? Próbowałem oblecieć wszystkie narożniki małym wałkiem jak przy malowaniu, ale zanim to zrobiłem i nałożyłem dużym z 2-3m, narożniki miałem już suche.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!