Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Jak zlikwidować żarzenie LED 230V, które świecą po wyłączeniu łącznika z podświetleniemelectric #money Kto obejrzał niech nie zapomni o subie, łapce, komentarz też mile widziany. Dwa miejsca w instalacji elektrycznej …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

22 thoughts on “Jak zlikwidować żarzenie LED 230V, które świecą po wyłączeniu łącznika z podświetleniem

  1. U mnie lampa LED zewnętrzna świeciła normalnie na biało a teraz świeci na czerwono po włączeniu. I co mam zrobić? Jedna lampa świeci na czerwono a z drugiej zrobiła się dyskoteka i to nowe, bo roku jeszcze nie mają, a na zewnątrz to prawie nie używane.

  2. Czy takie żarzenie pobiera prąd z sieci ? Mam tu na myśli czy zalicza nam to licznik prądu ? A jeśli tak czy po założeniu kondesatora przestanie zaliczać ?

  3. Linia pod napieciem powinna iść na włącznik a nie na źródło światła i nie powinno być problemu, co do 1 części filmiku wynika, że bez znaczenia w którym miejscu wepmę konensator oby to było przed źródłem światła a co w przypadku gdy jest 2 linie z napięciem jak to wpiąć? trzeba stosować 2 kondensatory?

  4. Optymalnie powinien być dwójnik- szeregowo rezystor np 100 omow z kondensatorem. Te kondensatory po kilku latach pracy w sieci i szpilkach napiecia przebijają i juz były przypadki że się zapalały…. albo kondensator na 400 lub lepiej 630V!

  5. A czasem to nie jest po prostu wina samych ledów i ich ceny? Tanie ledy mogą mieć takie efekt, a lepsze maja już kondensatory do rozładowania, gdy nie ma prądu. Mam w domu kilkanaście różnych rodzajów lamp z ledami. GU12, E14, E27, etc. Wszystko LED i nic nie świeci po zgaszeniu.

  6. Stosuję gdzieniegdzie LED ale do tej pory nie miałem tego problemu. Mimo wszystko dobrze wiedzieć. Ciekawi mnie jedno, tytuł po niemiecku i tylko tytuł. Może jeszcze więcej kliknięć byłoby gdyby podwójny tytuł zastosować?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!