Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Jak założyć włącznik do lampki, światła, klinkietu?Na rynku jest mnóstwo lampek i małych klinkietów, niestety większość z nich nie ma własnych włączników. Co jeśli chcesz …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

13 thoughts on “Jak założyć włącznik do lampki, światła, klinkietu?

  1. Szkoda, że nie zaznaczyłeś, że kluczowe jest podłączyć do przełącznika fazę, by nie mieć jej ciągle w oprawce (sterowanie fazą, nie zerem). Przy pracach z elektryką zdrowie i bezpieczeństwo przede wszystkim.

  2. Gwoli scislosci: L to faza (Live / Line) – brazowy, N – zero (Neutral) – niebieski. Przydaloby sie tez podlaczyc uziemienie (i wymienic przewod) skoro puszka jest metalowa… Szczegolnie w "wilgotnym" pomieszczeniu.

  3. Bardzo fajny filmik. Sam zastosowałem takie rozwiązanie załączania oświetlenia nad lustrem. Ja zamiast lutowania użyłem konektor'a (żeński) i taśmę izolacyjną zastąpiłem koszulką termokurczliwą. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!