Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Jak zacząć układanie płytek na ścianie Łazienka od A do Z #4 – remont4youZapraszam do mojego sklepu po profesjonalne narzędzia i gadżety kanału remont4you: https://sklep.remont4you.pl system …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

21 thoughts on “Jak zacząć układanie płytek na ścianie Łazienka od A do Z #4 – remont4you

 1. Czy możesz napisać ile czasu potrzebujesz na tego typu robotę? Z tego jak rozmawiałem ze znajomymi to remont łazienki to tydzień może ciut dłużej…🤦 Mi nigdy z wyliczenia co i ile jest do zrobienia tak nie wyszło i nie wychodzi. Ułożenie na przygotowanym podłożu gotowym do położenia płytek może i tak. A co w przypadku skuwania rownania prostowania przeróbek itp? Jaki dajesz sobie czas na wykonanie takiej łazienki? Z góry dziękuję za odpowiedź 👍😁

 2. Cześć mam pytanie techniczne 😊.Wysokość Łazienki od płytek na podłodze mam 244cm, płytki na ścianę będę kładł 120×60 w poziomie , czyli zostanie mi szczelina przy suficie ok 4cm.I moje pytanie jest takie czy będzie ładnie gdy zostawię taka szczelinę ,czy powinienem na dole ją zostawić i dociać płytkę 4cm . Z góry dziękuję za odpowiedzi

 3. Hej. Chciałbym sobie sam położyć płytki nad blatem w kuchni. Jednak na chwile obecna jest jedna warstwa farby a pod nią gładź. Co powinienem zrobić? Umyć mydłem malarskim i zdrapać szpachelką warstwę farby? A gładź zeszlifować papierem ściernym?

 4. Piękna sprawa. Chciałbym się wziąć za remont łazienki w starym budownictwie sam z pomocą właśnie poradników ale boję się że mnie to przerośnie tym bardziej że to stare budownictwo. Aż by się chciało umieć robić tak jak Ty 😉

 5. Jakby Pan mógł zrobić film kiedyś chociaż taki techniczny bo wiadomo, że może takiej roboty narazie nie być . Jak układać płytki na podłodzr w karo jak zacząć jak to rozmierzać itd. Bo sam chcialem tak ułożyć a niewiem jak sie za to zabrać na youtube też o tym nie ma filmów jakieś urywki tylko i nic z tego nie wiadomo pozdrawiam.

 6. Hydroizolacja ścian i wokół otworów ważna? Jakich środków użyć? Jak ciąć kafelki do kąta, jak wymierzyć takie kafelki na zewnętrzne rogi. Od jakiego wymiaru od podłogi zacząć układanie ścian?

 7. Zawsze już będą mi imponować goście zapierdzielajacy folia w płynie wszystko co się da. Po sufit. I żaden inteligent, ŻADEN nie pomyśli 'urwa, po co'? Co musiałoby się stać żeby naciągać klienta na taki koszt? Chcecie zalać pomieszczenie pod sufit…?
  Zapominacie o drzwiach do łazienki. Tak, to pod nimi wypłynie woda na panele w korytarzu. Jple….Geberit zapieprzył folią…nawet parapet. Byle się kasa zgadzała….
  Ciekawe czy ty w ogóle jesteś w stanie wytłumaczyć nam jak czterolatkom w jakim celu zapieprzyles prawie wszystko ta folią, o czym myślałeś, bo może czymś nas zaskoczysz?
  Tak, poważnie…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!