Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Jak przyłączyć jednofazowy licznik energii elektrycznej LEM-02LM – krok po krokuCena licznika: https://www.ceneo.pl/42168806#crid=342560&pid=11165 Strona producenta: …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

32 thoughts on “Jak przyłączyć jednofazowy licznik energii elektrycznej LEM-02LM – krok po kroku

 1. Dzien dobry prosze napisac czy licznik elektroniczny jedno fazowy moze sie uszkodzic gdy jest podłączony tylko przewód fazowy a neutralny nie zostal podłączony.

 2. Czyli kolejność jest następująca: Rozłącznik izolacyjny>Licznik LEM-02>wyłącznik RCD>wyłączniki nadprądowe?
  czy wymagane jest dodatkowe zabezpieczenie licznika w postaci montażu wyłącznika nadprądowego tuż przed licznikiem?

 3. Bună ziua. E normal ca o echipă care a venit să facă un apartament de la 0 să consume doar un kw pe zi????
  Cum pot verifica dacă ia de pe casa scării???
  Este posibil???? Ms.

 4. Dlaczego N licznika podpięty jest przed różnicówką? Licznik powoduje na tyle duży upływ prądu, że spowoduje zadziałanie RCD czy dochodzi w nim do jakiegoś zwarcia na cele pomiarowe?

 5. Witam. Czy mogę podłączyć taki licznik pod każdą fazę za falownikiem fotowoltaiki? Zależy mi na zliczaniu samej produkcji.

  Są tzw smartmetery ale ceny od 700zl wzwyż

 6. Jestem ciekaw czy jest to technicznie możliwe aby można było wiedzieć jakie jest obciążenie (zużycie prądu) dla poszczególnych faz aby uniknąć nadmiernego obciążenia jednej z faz jednocześnie marginalnego wykonania innej. Ewentualne czy są jakieś przełączniki które powodują że dane zródło poboru prądu zostanie przełączone do innej fazy niż było wcześniej bez konieczności mechanicznej interwencji w instalację.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!