Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

jak połączyć w puszce wyłącznik jednobiegunowy – remont4youZapraszam do mojego sklepu po profesjonalne narzędzia i gadżety kanału remont4you: https://sklep.remont4you.pl Zostań …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

22 thoughts on “jak połączyć w puszce wyłącznik jednobiegunowy – remont4you

 1. Nie ma dwóch takich samych skrętek, wkładając żyłę w wago mamy pewność o ile jest odpowiednia długość połączenia, i specyfikacji jak przedstawia producent. Są filmy o testach odporności czy wytrzymałości wago w porownaniu że skrętka. I wynika że stare metody były sprawne ale widocznie szybciej, wygodniej,

 2. Ok a na jakiej podstawie przykmujesz ile należy wysunąć puszkę aby ją spozycjonować ? Czy to konsultujesz, ustalasz z tynkarzem? A jak się okaże że po położeniu tynku puszka wystaje lub jest za głęboko obsadzona?

 3. Wolę jak pokazujesz jak wykończyć dom. Niedługo elektrycy będę pokazywać jak robić gładź po ułożenie przewodów i pomalowaniu aby nie było widać przebijajacych przewodów.
  Ogólnie powinno to być zakazane. Każdy powinien się zająć własnym fachem. 😉
  Pozdrawiam

 4. Masz racje elektrycy zostawiają syf i w dupie maja czy dobrze są obsadzone i czy za płytko czy za głęboko , najgorsze ze nawet nie sprzątają po sobie , i to jest fakt ja na inwestycjach 80% elektryków tak robi widziałem !!!!!, niech obejrzą i przeczytają , pozdrawiam krzychu

 5. Czegoś tu nie rozumiem. Łączysz 3 przewody – 2 zasilania i potem "lampę". Co to za 2 zasilania? Bo jeśli byłaby to tzw instalacja bezpuszkowa to byłoby zasilanie do włącznika, w nim łączymy neutralny i ochronny a na fazowym dajemy przełącznik. Jak tutaj jest zrobione?

 6. Panie Krzysztofie…z pełnym szacunkiem dla Pana pracy – tym nożykiem to można jabłuszka obierać a nie izolację z kabli. Oskórować z białej można na etapie osadzania puszek, łatwiej się nawet chowa wówczas przewody na czas tynkowania.

 7. Nie wykonuje się połączeń w puszce pod przełącznik lub gniazdo. Do tego służą puszki pod sufitem lub w domach inteligentnych, wszystko łączy się w rozdzielnicy bo kable są od puszek do rozdzielni. Bardzo inteligentny inaczej elektryk robił instalacje.
  Ja na razie kanał mi się podobał ale elektrykiem to ty nie jesteś.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!