Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Jak połączyć przewody elektryczneelectric #money Złączki Wago, połączenia w kostkach, czym połączyć przewody 1,5 mm2, 2,5 mm2 stosowane powszechnie w …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

14 thoughts on “Jak połączyć przewody elektryczne

  1. Witam, 4:11. Mam taką złączkę 8 pinową. Moje pytanie jak połączyć w niej 2 przewody trzy żyłowe. W sklepie mi powiedziano że odpowiadającymi sobie kolorami góra dół. Czyli będę miał trzy rzędy i w każdym rzędzie odpowiadające sobie kolory. Niestety nie widzę nigdzie takiego filmu jak to wykonać ani instrukcji do produktu.

  2. Super jeśli są przewody w miedzi ale czym łączyć przewody miedziane ze starą instalacją aluminiową? Niestety wymiana całej instalacji na miedź, nie wchodzi w rachubę.

  3. Ciekawe te złączki. Pytanie tylko jak się zachowa taka złączka, gdy do gniazdka podłączymy urządzenia o mocy 2kW które chodzi non-stop przez kilka- kilkanaście godzin dziennie.

    Mam podejrzenie że to wszystko się nam stopi.
    Czy są jakieś informacje odnośnie max prądów lub mocy. ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!