Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

JAK PODŁĄCZYĆ jednobiegunowy włącznik światła OSPEL Akcent do prąduFilm instruktażowy jak zamontować i podłączyć jednobiegunowy ( pojedynczy ) włącznik światła OSPEL seria Akcent do prądu.

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

14 thoughts on “JAK PODŁĄCZYĆ jednobiegunowy włącznik światła OSPEL Akcent do prądu

  1. Męczyłam się z podłączeniem włącznika że dwa tygodnie, bo nie mogłam ogarnąć, co robię nie tak, że światło się pali, ale nie działa wyłączanie. Oglądalam tutoriale różnych panów, a dopiero na twoim zobaczyłam, w czym był mój problem. Dzięki!!!

  2. Właśnie wymieniłam swój stary wyłącznik na nowy. Także dziękuję za filmik, wszystko było jasne 😊 p.s. dodam że mój facet się poddał i nie wymienił🙈😅 blondynki górą 💪💪🥳😂

  3. Witam, mam problem tego typu, że żeby włączyć światło w pomieszczeniu x, muszę mieć włączone światło w pomieszczeniu y, inaczej nie ma reakcji, co może być przyczyną, sprawdzałem gniazdka, na moja oko wszystko jest podlaczone prawidłowo, włacznik też, jakbyś mógł coś doradzić

Dodaj komentarz

Zadzwoń!