Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Jak perfekcyjnie okleić okno do malowania – remont4youZajrzyjcie na kanał majstrów: https://www.youtube.com/user/86sbz?sub_confirmation=1 taśmy …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

27 thoughts on “Jak perfekcyjnie okleić okno do malowania – remont4you

 1. Nie zapomnij przeczytać opisu 👆
  Tam masz moje media społecznościowe.
  Wpadaj na FB, INSTA, na grupę remont4you na FB. Jak chcesz dołożyć cegiełkę do budowy tego kanału zobacz co oferuje na Patronite 🍻

 2. Niby spoko ale… osobiście przykładam się od razu do oklejenia ościeża jak trzeba a przede wszystkim robię tak że okna są funkcjonalne i można je otwierać co jest dość istotne bo taki remont trochę trwa. Co do czyszczenia przed oklejeniem używam po prostu płynu do szyb bo nie ma ryzyka że coś odbarwi, nadtopi 😉 ale fakt listwy przy oknach i zwykłe zawiasy to zło.

 3. Tylko jak okno jest oklejone folia z taśmą i jest dwukrotnie malowane czyli np farba gruntującą a później farba to trzeba czynności powtórzyć z folią bo farba się odkleja od foli po wyschnięciu

 4. Pytanie do pizd tynkarskich,czemu tynkujecie wchodząc tynkiem tak głeboko na rame okna.Nieraz az do samych zawiasow.Wtedy oklejenie okna taśma za zawiasem to koszmar,bo nawet mały palec tam nie wchodzi.Ja jak obrabiam okno tynkiem to zawsze do styku z rama okienną i nie ma problemu i ze szpachlowaniwm i akrylami.Amen papraki.

 5. Obejrzałem sobie ten filmik po roku ponownie przy kolejnych pracach i wszystko spoko ale muszę dopytać o dwie rzeczy które nie dają mi spokoju.
  1. Wiadomo, że taśma przy silikonowaniu lub akrylowaniu to robota jak przy linijce ALE. Nie wiem co ja źle robię bo na odcięciu powstaje uskok od grubości taśmy i tego nie jestem w stanie zaakceptować. Czy to normalne i tak robicie dka klienta i nikt z tym nie ma problemu?
  2. Malując walkiem nawet bardzo ostrożnie i nie rozrabiający farby powstaje mgiełka np na podłodze czy innych powierzniach. Dlatego ja wolę zabezpieczać wszystko niż później szorować. Czy też macie takie doświadczenia?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!