Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

JAK OSADZAĆ PUSZKI INSTALACYJNE W PŁYCIE GK | ForumWiedzyZobacz jak zamontować puszki instalacyjne elektryczne jedno i kilku otworowe w płytach kartonowo gipsowych lub meblowych …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

30 thoughts on “JAK OSADZAĆ PUSZKI INSTALACYJNE W PŁYCIE GK | ForumWiedzy

  1. Pogońcie gościa , to nie fachowiec , a pospolity jutuber co to się zna na wszystkim i na niczym . Do roboty na budowe darmozjady internetowe ! Zero tolerancji dla zombie internetowych.

  2. 48 minut ??? serio ?? Czy ty się nie nudzisz w domu? 3 minuty to max na taki temat. I do tego ten nożyk przy wycinaniu potrójnej puszki…weź……Zgodnie z zasadą na YT: nie znam się, ale się wypowiem.

  3. Strzaszne przynudzanie i rozwlekanie tematu. Najbardziej ubawiło mnie to ustawianie tego pazurka puszki palcami. Jak to zrobisz przy ślepej ścianie i jednym otworze? Jest na to sposób, pokombinuj …

  4. Instrukcja poniżej: Otwornica do drewna 68 mm, wiercimy. Montujemy. Pamiętac o wylamaniu plastiku z tułu 😉 i poprowadzeniu przewodu. Uwaga puszka ma kierunki.

  5. trochę to za dużo powiedziane wiadomo że otwornica musi być 68 mm A odstęp między puszkami ma byc 7.2 oczywiście środek puszek i od filozofia praktyczne przy montażu puszek musi być poziomie długopis i otwornica i to wszystko

  6. Człowieku jak bym chciał robić to tak jak Ty, to za cały dzień o sądził bym z 10 puszek i nic więcej bym nie zrobił.Taki filmik z obsadzeniem puszki i omówieniem wszystkiego robię za 10 min.

  7. typowo Polska robota, napaprane, nafajdane ale puszka zamontowana, czas wziąć kasę. jaqk to ma być film instruktażowy to trochę o estetykę należy zadbać.

  8. Jeestem zawiedziony bo oglądając to nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie której szukam 🙂 Mianowicie to jak usunąć luke między gniazdem a śnianą k/g jeśli ramka nam odstaje? to wina źle dobranych ramek czy po prostu zawsze robi się tak że kołnież puszki się ścina? tylko że wtedy puszka traci swoje podparcie 🙂 Chce poznać wasze zdanie na ten temat

  9. Straaaaasznie przynudzasz. Jakbyś tak się pierdzielił na budowie to długo byś nie porobił. I nie podniecaj się tak przy robocie. Pokazuj i gadaj konkretnie. Będzie dużo krócej, konkretniej i ciekawiej.

  10. Zamiast używać nożyka do tapet, lepiej kupić sobie piłkę do k-g i można nią wyciąć otwór jaki się chce, można nawet obejść się bez otwornicy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!