Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Jak naprawić ogrzewanie podłogoweTak wygląda instalacja trakcie budowy https://youtu.be/bEIvQ84xh-Y.

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

23 thoughts on “Jak naprawić ogrzewanie podłogowe

  1. Ostatnio kułem w podłodze klient stoi obok mnie, nagle ziup coś czerwonego przejechałem dłutem… podłogówka po krawędzi łuku, klient mi nie powiedział. "A zapomniałem" pół cm dalej i musiałbym składać :/

  2. Tak to jest jak dziad majstry otwory drzwiowe traktują jako kanały kablowe czy rurowe
    Cywilizowany wykonawca robi przebicia a nie kładzie pod progami gdzie jest o wiele większa możliwość uszkodzenia .

  3. Niby fajnie, ale wrzucę trochę dziegciu. Z tego co pamiętam, to np. KAN nie zaleca robienia złączek na łukach, dopuszcza jedynie na prostych odcinkach.

  4. walczę z tym pier****niem "znafcóf" o ogrzewaniu podlogowym od 20 lat. powoduje raka, zakrzywia czasoprzestrzeń, doprowadza do zawałów i wylewów z rzeki. A Stasio nie puścił pary co to za złączki. hydro solar – ale jaka złączka? jakiś link poproszę

  5. Właśnie takiego człowieka potrzebuję. Mam już dość fachowców, którzy tylko udają, że się znają. Czy da się znaleźć przeciek, jeżeli nie wiadomo, gdzie jest?

  6. A ja słuchałem fachowców i pociągnąłem zasilanie pokoju przez nieogrzewaa garderobę. Po co będziesz garderobę ogrzewać? Wystarczy to zasilanie pokoju. No i mam na zasilaniu 40 50 stopni i 5 godzin dzisiaj chodzila podłogówka tylko na ten pokój. Podejrzewam że normalnie ogrzew się od reszty domu:) będzie kucie.

  7. Sam kładłem podłogówkę i nie będę miał takiego problemu. Rurek nie puszcza się w progach. 2 minuty kucia i przepust robi się obok w ścianie. U mnie udało się ominąć każdy próg.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!