Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

JAK ŁADOWAĆ ELEKTRYKA ze ZWYKŁEGO GNIAZDKA w DOMU czy GDZIEKOLWIEK? | #Bezszelestni 033Cześć! Czy elektryka można ładować z gniazdka? Ile trwa ładowanie elektryka z gniazdka? Szybkie ładowanie elektryka w domu.

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

10 thoughts on “JAK ŁADOWAĆ ELEKTRYKA ze ZWYKŁEGO GNIAZDKA w DOMU czy GDZIEKOLWIEK? | #Bezszelestni 033

  1. Tak zwana cegła…. ??? To Ty wymyśliłeś ta nazwę ? Raczej z budowlanką się kojarzy niż z elektrycznością. Chyba że jesteś murarzem to wtedy rozumiem. Z elektrycznością się nie spotkałeś w szkole i brak ci właściwych określeń.

  2. Można trafić na informacje że kable dostarczane w standardzie z samochodem (2,2 kW na 220 V) są przeznaczone raczej do awaryjnych sytuacji i nie powinny być głównym źródłem zasilania. Na ile to informacja prawdziwa, a na ile to tylko zachęta do kupowania droższych wallboxów? Czy kable 2,2 kW mogą się faktycznie łatwiej psuć gdy są ciągle używane?

  3. hej, świetną robotę robisz!!! – odcinki super. Przy tym tutaj mam jedno pytanie. Niedługo odbieram swojego pierwszego elektryka. Pytanko o ładowanie np: na kempingu. Jak mam cegłę fabryczna i jest ona za krótka by podłączyć do gniazdka to jakiego rodzaju "przedłużacze" są dopuszczalne by bezpiecznie lądować? Na co zwrócić uwagę przy kupnie? I drugie pytanko – jestem na kempingu. do przyczepy mam doprowadzony prąd ale poprzez klasyczny przedłużać z dalej umieszczonej skrzynki rozdzielnikowej (skąd biorą prąd inni). Samochod stoi przy przyczepie. czy można taką cegłę podłączyć do gniazdka jakie mam w przyczepie z tak doprowadzonego zasilania? z góry dzięki za odpowiedzi

  4. Z punktu widzenia pracodawcy: elektryk dla przedstawiciela handlowego, który mięska 300km od firmy więc będzie ładował w domu. Jak mam rozliczać energię skoro to on dostaje fakturę z energetyki na siebie a nie ja. Skąd wiadomo ile energii poszło w auto a ile na dom? Jakieś sugestie?

  5. Samochody marek Citroen, Peugeot i Opel mają w zestawie śmieszną „cegłę” 1,6kW (co w przypadku mojego e-Jumpy 75kWh oznacza ponad 40h ładowania) producent wciska nam gniazdko green up 16A które ma dawać 3,7kW. Zadaje sobie jednak pytanie po co skoro w Polsce niemal każde gniazdko ma 16A.

  6. Hejo ! Mam 15kW ( 5kW na fazę?) mocy przyłączeniowej. Auto będę ładował w nocy , jak każdy , i tak się zastanawiam czy podnosić moc ? Tauron chce mi udostępnić 33kW. Codziennie jeżdżę do pracy 250km co powinno mnie kosztować 40-50kWh. Myślisz że jest sens brać te 33kW ? Auto ma ładowarkę 11kW (jeszcze nie mam EV , dopiero wiosna/lato 2022) ale i tak będę celował to aby uzupełniać moc w 8-10godzin a nie jak najszybciej. Mam już trochę mętlik w głowie 🙂 Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!