Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Jak łączyć przewody w instalacji elektrycznej?Czy można łączyć kable w tynku? Koszulki termokurczliwe z klejem…

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

20 thoughts on “Jak łączyć przewody w instalacji elektrycznej?

  1. Takie łączenie zawsze niesie groźbę braku szczelności. Widziałem skutek po zalaniu ściany, gdzie woda w ścianie się zagotowała, a powstała tym sposobem para wodna wyrwała lity tynk, duży fragment przeleciał przez pomieszczenie.

  2. Królu złoty , środkowy przelacznik jest krzyżowy, skrajne zawsze muszą być schodowe, jak środkowy jest krzyżowy to możemy dać ich ile się chce i świecić jedna lampę np z 4 miejsc

  3. alfa i omega…ja 6 lat studiowalem sama elektryke ..i tego sie trzymam a takich co wszystko robia omijam…choc nie neguje ze mozna dobrze wykonac inne prace wykonczeniowe jednak stawiam na konkretne zawody hydraulik od rur a od kabli elektryk

  4. To wykucie to po prostu szczyt bezmyślności i partactwa. zamiast zejść w dół i puścić kable razem z gniazdowymi , cała ściana wolna od kabli robota taka sama . co do łączenia w ścianie bez puszki to musi być dobre połączenie i dobre zaizolowanie , znam przynajmniej 4 sposoby skuteczność taka sama tylko koszty inne , prawdziwa mufa na kable 4mm ^2 kosztuje jakieś 100 zł to trochę drogo.

  5. Ty to ku…jesteś jak widać na każdym filmiku nie omylny wszystkich roboty negoujesz normalnie alfa i omega z ciebie.kto by z Tobą wytrzymał 10h w robocie?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!