Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

JAK KUPIĆ MIESZKANIE, ŻEBY NA NIM ZAROBIĆ?Jak naprawdę wygląda flipowe mieszkanie po remoncie. Na co zwracać uwagę i na co zwracają uwagę klienci? ▻ Zapisz się na …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

15 thoughts on “JAK KUPIĆ MIESZKANIE, ŻEBY NA NIM ZAROBIĆ?

 1. Nie mówi się na mieszkaniu panie milionerze.
  Po niemiecku gdyby przetłumaczyć szczegółowo na język polski mówi się na przykład jadę na Frankfurt.
  Po polsku mówi się jadę do Warszawy a nie na Warszawę bo na Warszawę mogą jechać i jechali Niemcy.
  Wątpię ,żeby była taka forma określania pozycji gps jak jestem na mieszkaniu
  Chyba ,że to jakieś regionalne przyzwyczajenia z pola.
  Takie krótkie spostrzeżenia czepialskich.
  Liczy się treść filmu i wiedza ale jednak język polski to piękny język.

 2. sprzedalo sie po 3 miesiacach Brawo! Chociaz uwazam,ze jest bardzo zle zaprojektowane w miejscu kuchni Pawinna byc zdcydowanie sypialnia a w miejscu sypialni kuchnia polaczona z salonem . Czyz nie ma to wiekszego sensu? VK.4home- polecam konsultacje przed remontem 🙂

 3. Jak to jest z zarobkiem od inwestowania w nieruchomości, chodzi mi o to że gdy kupuję mieszkanie za 100tys. I sprzedaje je za 150tys.to za te 150 tys. kupuje inne mieszkanie a co mi zostaje do życia, jak to działa?
  Proszę o odpowiedź 🙂

 4. Wczoraj się dowiedziałem że jeśli podpisze umowę z developerem na mieszkanie które będzie do odbioru no 15 grudzień 2020 to kupię je delikatnie taniej i nie muszę przez banki załatwiać bo dogadam się z nim że no do 1 listopada 2020 roku muszę spłacić całość prawda czy fałsz ? I moje pytanie: wydaje mi się że jeśli to takie piękne to przecież wartość tego mieszkania wzrośnie i ja już w styczniu 2021 roku będę go mógł sprzedać od ręki z zyskiem nie tykając nawet palcem?

 5. <Daniel> Kasia naprawdę ma dobry gust i ostatnio nawet trzyma się budżetu 2:27
  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  A tak serio to naprawdę schludnie. I ładne tempo wzrostu. 1,5 ciekawe ile dalej.

 6. Podatek pcc i notariusz około 10 000 czyli sam podatek około 8 000 a to znaczy że mieszkanie kupili za około 400 000? Lub delikatnie mniej? Czy dobrze to liczę? Czy mi się wydaje czy to dosyć drogo za taki metraż? Czy może ktoś wie jakie to dokładnie miejsce, dzielnica, osiedle?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!