Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

IZERA – PIERWSZA JAZDA POLSKIM ELEKTRYKIEM. SPRAWDŹ CZY CIĘ STAĆ ? W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCIIzera ma być urzeczywistnieniem marzeń o polskiej marce motoryzacyjnej. Nowoczesnej, odpowiadającej na wyzwania …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

50 thoughts on “IZERA – PIERWSZA JAZDA POLSKIM ELEKTRYKIEM. SPRAWDŹ CZY CIĘ STAĆ ? W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI

 1. To jest niestety projekt ,który został już drugi raz wsparty przez rząd kwotą 250 000 000zł ,czyli razem tylko oficjalnie 500 000 000zł i nadal to jest tylko projekt Izera. Ludzie słyszeli ,ale nie widzieli i tak od lat. Kibicuje polskiej motoryzacji ,ale moim zdaniem to tylko bardzo droga zabawka do wyprowadzania pieniędzy ,bo przy pół miliarda złotych wydanych można by oczekiwać czegoś więcej niż zapowiedzi. Mówimy o samochodach składanych w większości z dostępnych części ,a nie rzeźba od podstaw ,więc gdzie te auto? Kolejna Arrinera ,tylko że teraz to rząd pompuje w próżnię nasze pieniądze ? 500 000 000zł ,mają czym się podzielić ,po wybudowaniu hali wystawowej i zlepianiu melexa.

 2. Miś: "zapamiętaj sobie i wbij to sobie do tego durnego łba, że pieniądze robi się legalnie na drugich słomianych inwestycjach" To co koniaczka? 🤩🤩🤩🤣🤣🤣🤣

 3. Ale KIT !!! Przejechali się Chińskim samochodem i mówią , że to Polskie Auto. Projekt do wyciągnięcia Kasy z budżetu Państwa czyli Naszych podatków. A żaden Chińczyk nie sprzeda technologii produkcyjnej a samochód nigdy w Polsce nie zostanie wyprodukowany. Bajają Was a wy łapiecie się na pranie mózgów.

 4. Żadne to polskie auto, nikt nie kupi tego szrotu, to będzie chiński składak. 2022 rok mamy, koniec właściwie,nie ma żadnej montowni,są tylko plany i ludzie, którzy przytula ją grubą kasę od lat. Wszelkie fabryki, stocznie itd. sprzedane ba w moim mieście sprzedano ciepłownię. Jeżeli powstanie to coś to przybędzie na rynku związków zawodowych z 80 tak jak w kopalniach. Człowiek który telepie tym projektem chce w 2026 roku sprzedać, zmontować 100000 tyś aut, ciekawe komu to wcisną i kto zmontuje tyle sztuk. Kasa pisz) a, przejedzione, przepite,chińczyk przejmie obędzie Volvo, Mercedes albo jeszcze inna szmira. Za trzy lata ten projekt będzie jak Polonez, 10 lat za nawet ruskimi.

 5. Do czasu produkcji będzie obowiązywać nowa ustalona przez gremium producentów i ich (właściciela) linia z opadającym przodem (słynny kiedyś kształt klina) i Izera będzie śmieszna z tą swoją pionową ścianą dobrą do formowania zasp choć dziś się w tym elemencie nie odróżnia. Ma też grube oparcia foteli co jest marnowaniem miejsca.

 6. Już tyle widziałem prototypów polskiej myśli motoryzacyjnej ….i na tym się skończyło
  A co do poloneza …omg to najgorsze auto —przepraszam —raczej przyrząd do jeżdżenia był 🤦‍♂️

 7. Wreszcie ktoś pomyślał o tym by produkować polskie samochody. 😅

  Najważniejsze by próbować a mam nadzieję, że będzie atrakcyjnym na rynki światowe nawet. Jeszcze jakieś na wodór i kilka rodzajów (firm) polskich.

  Gratuluję i czekam na zalanie rynków produkcją

 8. Jeremy Clarkson przesadził. Pamiętam ten odcinek i to było troche upokarzające. Polonez to jak miś z filmu. Na miarę naszych możliwości i przez nas wykonany i na miarę ustroju w jakim żyliśmy.

 9. IZERA to scam. Więc dlaczego mnie nie dziwi, że widzę tam Chajzera. Ten model nigdy nie zostanie wypuszczony. Ta firma fizycznie nie istnieje.

 10. Ale pierdolenie, kolejny Polski wał żeby wyrwać trochę pieniędzy z kieszeni i okraść podatnika w legalny sposób. Rządzący w tym kraju nic nie potrafią zrobić porządnie.
  Jak tam idzie budowa fabryki? Cała fabryka magicznie powstanie w rok?

 11. Dzisiaj już wiadomo, że jak każdy wielki pisowski projekt IZERA okazala się kupą i maszynką do wyprowadzania pieniędzy wypracowanych przez Polaków. Dramat, je*ać, PiS.

 12. Hahaha…. To auto nigdy nie powstanie. Produkcja ma się zacząć w 2024 a nawet nie ma fabryki nie mówiąc o platformie na, której ma być karoseria i cała reszta. Nie ma nic poza rysunkami technicznymi.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!