Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Instalacje #1: Jak wycenić instalację elektryczną? Prezentacja arkusza kalkulacyjnegoJeśli jesteś posiadaczem arkusza do wyceny w wersji 2.0 lub 2.1 to napisz do mnie maila z numerem zamówienia a ja odeślę …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

34 thoughts on “Instalacje #1: Jak wycenić instalację elektryczną? Prezentacja arkusza kalkulacyjnego

 1. 💰Wsparcie kanału 👉 https://www.paymedia.pl/zporadnikaelektryka
  📊 Fajne pliki dla elektryków i nie tylko 👉 https://zpe24.pl/shop-full-width/
  🛒Sklep allegro z plikami 👉 https://allegro.pl/uzytkownik/ZPE_MK

  👇👇👇
  Zaoszczędziłeś kilka złotych 💰 dzięki filmom 🎬 na tym kanale? Wesprzyj kanał 💳💵 Każdy, nawet najmniejszy "donejt" mile widziany. Wsparcie pomaga mi realizować kolejne produkcje. Z góry serdecznie dziękuję 🤝 Link do wsparcia powyżej.
  👆👆👆

  Potrzebujesz dobrych plików Excel do wyceny instalacji, podziału obwodów?
  Zapraszam do mojego sklepu na zpe24.pl lub na allegro. Znajdziesz tam również szablony opisów do rozdzielnic.

  🛒zpe24.pl 👉 https://zpe24.pl/shop-full-width/
  🛒allegro 👉 https://allegro.pl/uzytkownik/ZPE_MK

  👉O czym jest ten film❓
  Jak wycenić instalację elektryczną, żeby zarobić i nie stracić? Co ująć w wycenie instalacji elektrycznej? Czy trzeba kupować drogie programy do kosztorysowania? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w tym filmie. Zapraszam serdecznie !!!

  ⛔ UWAGA !!! ⛔
  ⚠️PRĄD ZABIJA, BĄDŹ OSTROŻNY !!!⚠️
  Wszystkie prace elektryczne powinny być wykonywane przez osoby o odpowiednich uprawnieniach i kwalifikacjach zawodowych, osoby nie posiadające odpowiednich kwalifikacji nie powinny wykonywać prac elektrycznych.

  Pozostałe linki:

  🔵Facebook: https://www.facebook.com/z.poradnika.elektryka
  🟡Grupa ZPE: https://www.facebook.com/groups/z.poradnika.elektryka
  🟠Serwis zpe24.pl: https://zpe24.pl/
  🔴Tik Tok: https://vm.tiktok.com/ZMR9vS4E7/
  🟣Instagram: https://www.instagram.com/z.poradnika.elektryka/

  #zpe #elektryka #instalacja #wycena #kosztorys

  Arkusz XLS w wersji 1.0 prezentowany w filmie zakupisz pod tymi linkami:

  Sklep ZPE (zalecany): https://zpe24.pl/shop/plik-excel-wycena-instalacji-elektrycznej/
  Allegro (opcjonalnie): https://allegro.pl/oferta/plik-excel-wycena-instalacji-elektrycznej-10777642721

  Ulepszona wersja 2.0 arkusza dostępna pod linkami:

  Sklep zpe24: https://zpe24.pl/shop/arkusz-xls-wycena-instalacji-elektrycznej-wersja-2-0/
  Allegro (opcjonalnie): https://allegro.pl/oferta/10931176957.

  Gwarancja zadowolenia. Możliwość zwrotu w ciągu 30 dni jeśli arkusz nie spełni oczekiwań klienta.

 2. Arkusz kalkulacyjny jest super jeszcze go nie kupiłem ale zamierzam to zrobić bardziej by mi się przydał taki arkusz który był wyliczał roboty elektryczne punkty układania kabli wiercenie pod Uesy i i wszystkie inne prace elektryczne kłucie bruzd Co powinno się uwzględnić w kosztorysie

 3. Mi zrobienie elektryki od postaw w mieszkaniu 33 m^2, dwa pokoje z kuchnią, wyniosło jakieś 400 PLN. Ale wszystko sam. I skromnie-skromniusio, bo mieszkanie nie moje, ale elektrykę trzeba było zrobić. Więc tylko cztery obwody – kuchnia, łazienka, pokoje i oświetlenie. W rozdzielnicy również bardzo , bardzo skromnie, jeden rozłącznik jednopolowy 100A, jedna różnicówka 25A 30mA, jeden ogranicznik typu 2, trzy B-16 oraz jeden B-10 na oświetlenie oraz dzwonek na szynę. Sam ryłem bruzdy, sam kładłem przewody, orałem otwory pod puszki pod gniazda, łączniki oraz puszki rozdziałuszki, sam toto łączyłem, murowałem i klajstrowałem. Poszło na wszystko ze 12 puszek 60 mm, cztery puszki 80 mm, nie za dużo przewodu 3×2,5 mm^2, gniazda w TN-C/S pod różnicówką, zaś oświetlenie zrobiłem przewodem 2×1,5 mm^2 w TN-C podłączone przed różnicówką, bo po kiego grzyba przewód PE w oświetleniu? Instalacja pół-niestandardowa, ale jakoże sam WLZ nie spełnia wymogów dla PEN-a (przekrój ledwie 4 mm^2, choć jest nowy, z 2016 roku), więc i mnie żadne standardy nie obowiązywały, jak już jest "PEN" a nie PEN. I wreszcie mam spokój, przewód nie grzeje ściany w kuchni (główna puszka najbardziej obciążona), a do tego, rachunki za prąd spadły mi o prawie równe 30%. Bo stare przewody robiły za grzałki do ścian.

 4. 21:50 Wykonanie instalacji niezależnie od tego, kto będzie dokonywał białego montażu, nie wiąże się czasami z połączeniem puszek na gotowo? "Pozwijanie" przewodów i upchanie ich do puszek, zwłaszcza w przypadku oświetlenia, może być ogromnym problemem nawet dla kolejnego elektryka, nie tylko inwestora, który będzie wykonywał biały montaż.

 5. przepraszam ze spytam czy ten arkusz polaczony jest z jakas baza danych którejś z hurtowni czy tez z kilkoma z wyciagnieciem sredniej i czy to sie automatycznie aktualizuje bo bez tego w 2021 roku to ten arkusz moze byc aktualny 2h 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!