Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

34 thoughts on “Instalacja elektryczna puszka instalacyjna

 1. Nie wielu tak potrafi…. Krew mnie zalewa jak elektryk z 30 letnim stazem upycha przewody na hama. A tu pelna profeska 👍. I pozdro dla tych, ktorzy tak robia.😉😊

 2. Ty sebek a kiedy ty ukonczysz jakas szkole o profilu elektrycznym ktora ci da uprawnienia do wykonywania tego zawodu? Bo jak narazie to masz cale mnostwo kwitow na balony .

 3. panowie cała europa pracuje na wago , robiłem we francji robiłem w niemczech ,nie wyobrażam sobie by elektryk łączył inaczej szczególnie wtedy jak ma kilka set czy kilka tysięcy puszek do połączenia

 4. Tak masz rację tez nie mam z originalem problemu. Rozumiem też tych którzy narzekają bo niejednokrotnie mam nieprzyjemności demontowac złączki z hipermarketów gdzie rozpadają się one w rękach.

 5. Pracuje od wielu lat w Szwecji. Te kostki tutaj to standard. Byłem na targach elektrycznych i widziałem jak testowali. Przepuszczany był prąd po przewodach 1,5 mm o dużo wyższym natężeniu od tego do jakich się go stosuje. tak samo z 2,5 jeszcze wyższe natężenie i nic kompletnie. Jeżeli kupuje się oczywiście oryginał. wiem jak wykonane są styki w tych kostkach i powierzchnia przewodzenia jest naprawdę duża. Od 7 lat żadnej kostki nie musiałem wymieniać.

 6. Złączki WAGO są dobre jesli nie ma zwarć w instalacji. Czyli do mieszkań, bloków i innych pedancików.

  W normalnym domu facet z jajami robi różne eksperymenty i WAGO szybko sie wypala.

  Kawałek sprężystej blaszki ma służyć latami?

  Raczej pomagać leniwym elektrykom którzy biorą dużą kasę za byle fuszerkę.

 7. Może i ładnie wyglada, i w zasadzie na ładności sie kończy, duże obciążenia rzędu kilku kW realizować jest najlepiej kablami gietkimi (linka) a konce skrecić z odpowiednim zapasem i dodatkowo takie polaczenie pocynować tzn zlutować.

 8. Stosujemy oryginalne wago z powodzeniem od 4 lat w obwodach z zabezpieczeniem B16. Jeśli przewód jest odizolowany prawidłowo i prawidłowo włożony do złączki to nie ma mowy o jakiejkolwiek awarii. 

 9. niestety ale mylisz się kolego "Robert Paluszek" testowałem ostatnio złączki WAGO oczywiście te oryginalne i po przepuszczeniu prądu około 25-30 A na zestawie: 2M przewodu 2,5mm2 – złączka WAGO – i kolejne 2M przewodu 2,5mm2 okazało się że z przewodów zostały same druty bo izolacja się stopiła a złączka była nienaruszona  

 10. Fakt, fajna sprawa ale pod warunkiem że do łączenia obwodów o małym natężeniu mocy ponieważ styk w tych kostkach jest kiepskawy. Fajne do łączenia lamp itp ale gniazdka tylko skręcane kostki, nie grzeją się tak jak Wago i mają większe pole styku co podnosi wytrzymałość połączenia a wcale nie oznacza "brzydkiego montażu" 🙂

 11. Wzorowo! Nowa seria złączek Wago zajmuje jeszcze mniej miejsca. Tak powinny wyglądać wszystkie połączenia. Wszystko jest czytelne i przejrzyste. Przewody łatwo rozpiąć i na nowo spiąć jeśli jest taka potrzeba. Od lat stosuje tego rodzaju łączenia i nakłaniam innych. Super!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!