Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

ILE KOSZTUJE INSTALACJA ELEKTRYCZNA / KOSZT ELEKTRYKI/ dom typu stodoła/ Budowa domu 2021/Hej, dzisiaj dzielimy się z Wami dotychczasowym kosztem elektryki (materiał + robocizna) Na pewno w przyszłości podzielimy się …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

16 thoughts on “ILE KOSZTUJE INSTALACJA ELEKTRYCZNA / KOSZT ELEKTRYKI/ dom typu stodoła/ Budowa domu 2021/

  1. Mam takie pytanie, czy rozdzielnie elektryk zrobił odrazu czy dopiero po tynkach ? Bo jestem na etapie elektryki i mi elektryk mówi że odrazłu złoży całą rozdzielnie i opisze i niema to znaczenia czy będzie przed czy po tynkach. Jak było u Ciebie ? I gratuluje ceny bo umnie jeden chciał 22 tys. a drugi 18 tys.

  2. Fajnie jakby to było bardziej sprecyzowane ile za robociznę a ile za materiał. Jestem na etapie wymiany w mieszkaniu i jestem ciekawa. Też kupiłam nkt i porównując np z takim w sklepie budowlanym to różnica nawet w grubości jest. 😉

  3. Fajnie dokladnie zrobiona instalacja elektryczna. Kable pochowane w sciania na duzy+.Myślę że cena z materiałem ok nie za dużo. Instalacje elektryczną sie robi raz na cale życie i nie ma co oszczędzać na tym.
    Zapraszam na moj kanal. Pozdrawiam 👍

  4. Niie obraź się ale wyglądasz jak Kim Dzong Un. Tyle tylko że szczuplejszy hehe. Pozdraeiam i życzę powodzrnia w tych poye.anych czasach jeśli idzie o budowlankę.

  5. Jak najbardziej NKT, osobiście polecam. Co do kosztów 10 tys. z białym montażem. Dom 190 M2 3 kondygnację, ale po części samemu robiłem 2 kondygnację głównie pokoje i łazienki 2 rok 2020/2021. Elektryk cały parter – salon, kuchnię, łazienkę, klatkę schodową, sypialnie, plus skrzynka z esami Hager i przyłącz kablowy 4×10 dł. 25m. oraz biały montaż.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!