Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

ILE KOSZTUJE HYDRAULIKA W DOMU JEDNORODZINNYM 150m2 | Pierwsza część hydrauliki woda i kanalizacjaSubskrybuj kanał https://tiny.pl/r26h4 Wspieraj nasz kanał i zyskaj bonusy https://tiny.pl/9p7s2 Osuszacze na wynajem …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

26 thoughts on “ILE KOSZTUJE HYDRAULIKA W DOMU JEDNORODZINNYM 150m2 | Pierwsza część hydrauliki woda i kanalizacja

  1. Jeśli okno nie będzie się otwierać tylko uchylać to już lepiej dać fix. Okna fix mają 3 plusy są dużo tańsze, wpada przez nie więcej światła i są cieplejsze (przez brak ramy ) także jak jest drugie okno w pomieszczeniu to myślę ż warto

  2. U mnie za instalacje dom 120m na dole ogrzewanie podłogowe na górze kaloryfery z materiałem piecem kaloryferami oraz stelażami do toalet są dwie wyszło 55tys już z robocizną.

  3. Nie tyczy się komentarz elektryki ale innej obserwacji – nie wiem czy na podłodze stała woda długo bo zalało pomieszczenia, czy co się "inszego" stało wcześniej (sorki ale nie mam siły przeglądać 100h+ wstecz) lecz coś jest mocno "nieteges" z hydroizolacją bo pierwszy rząd bloczków nie ma prawa (poprawnie wykonany) tak nabrać wody by aż "życie" zielone na nich wylazło. Może to jakaś farba albo co? Jak tak kamerką "jeździsz" to widać w filmiku jakby 1 warstwa bloczków była zdecydowanie bardziej wilgotna, szczególnie w garażu. Chyba że to inne bloczki (np wyższa klasa wytrzymałościowa co czasem ma wpływ na ciemniejszy kolor – ciemniejszy szary jeżeli to gazobeton) ale zielone/zielonkawe nie mają prawa się stać. Jeżeli to wilgoć i to na tym etapie to szybko badałbym wilgotność (wgłąb) i szukał przyczyny bo mam podejrzenie iż "gnieździ" się tam poważny problem (z hydroizolacją poziomą odcinającą od ściany). Niestety filmik obejrzałem dopiero dziś. Kto dopuścił w ogóle do takiej sytuacji, że aż "zagloniło" bloczki (jeżeli to glony a nie farba)? Bez urazy bo to nie Ty Kolego masz te rzeczy wiedzieć ale KB i wykonawcy. Zaś to "zielone" jeżeli to biologia trzeba usunąć poprzez szlifowanie a wżery jeżeli powstaną uzupełnić odpowiednią zaprawą.

  4. Pompe cyrkulacyjną podłączają pod włacznik swiatła w łazience jak kocioł jest bez sterowania cyrkulacją,bo taki kociołek z rozbudowaną elektroniką to juz kosztuje.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!