Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Elektryka w Praktyce [015] – Zasilanie domu – erbetka na słupieELDAGO-INSTAL: https://eldago.pl/instal ; elektryk@eldago.pl ; Śląsk KURSY ONLINE: https://eldago.pl Z filmu dowiesz się: – Jak …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

22 thoughts on “Elektryka w Praktyce [015] – Zasilanie domu – erbetka na słupie

  1. 1:10 prościej jest nałożyć jak ta ruchoma część jest dalej od klamry, potem można ją sobie dosunąć. Zgadzam się że ta bandownica jest do D…… duża do taśm max lepsza (pomijając to że waży 10kg)

  2. Te wkladki 50A tam na górze zostają już na zawsze, nawet jak prąd do chałupy będzie podciągnięty? I co, jak za którymś z kolei zwarciem jedna z tych wkładek poleci to pogotowie energetyczne? Kurwa gdzie się takie coś robi? :O

  3. Arot ziemny na słupie ? Takie rzeczy to chyba tylko w Sosnowcu… Kto to odbiera brak słów…20 omów wystarczy kto ci dał uprawnienia…. 20×1.4=28 w najlepszym współczynniku.

  4. Jakaś Z2 w enei nie do pomyślenia!!! Jak by to zobaczyli to by była afera na całego, bez zgody jakieś skrzynki sobie wieszają. Widać co dostawca to inne preferencje. A i RCD chyba selektywne bo znając realia będą następne za nim z mniejszych pod rozdzielni bo tu masz tylko jedną sztukę gniazda 1f co to jest na budowie. Sześć gniazd to mało czasem.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!