Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Elektryka w domuelektryka #dom #życie Cześć zapraszam na dalsze losy Emil koszty budowy dziś podłączamy prąd.

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

36 thoughts on “Elektryka w domu

  1. Nie kumam jak może komuś nie pasować jak masz zamontowane drzwi. Nie każdy jest praworęczny i może w tę stronę Wam bardzie pasuje i tyle w temacie- jak to sam Emil mówi 😆

  2. Pierwsze 10 sekund….sztos. To będzie klasyka. 🙂 Powodzonka. ja 16 lat w UK i już w PL 2 rok ale budowałem w trakcie, także teraz już d…grzeje. Rada ode mnie – dobrze dociepl dach/poddasze.

  3. Drzwi, kończąc temat zaproponuję plebiscyt na to co ma być nadrukowane na wycieraczce, żeby Youtuber Emil był syty i widownia cała, może dajmy tam flagę, w UK popularne są "union jackowe" flagi brytyjskie i nikt z tego wielkiego halo nie robi, no to może u Emila niech to będzie flaga biało-czerwona albo czerwono-biała, zależy kto jak patrzy, tak jak na "lewe" czy "prawe" drzwi – nie chodzi o to czy rodzinka zdepta flagę jako wartości narodowe, ale czy kraj, naród jako społeczeństwo ma coś do powiedzenia na ten temat… był taki temat podobny w przeszłości w mediach, aukcje oferujące zakup symboli narodowych na wycieraczkach zostały – jeśli dobrze pamiętam – usunięte, a co teraz? Co teraz sądzą emigranci wracający do swojego kraju, zachęcani przez polski rzad do życia w "cudownych" warunkach, którym daleko do Europy?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!