Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Elektryka w domu #3 – przewody elektrycznejeśli ci się podoba to subskrybuj – pamiętaj zostaw – jeśli nie chcesz nic przegapić włącz – dołącz do mnie …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

10 thoughts on “Elektryka w domu #3 – przewody elektryczne

  1. Puszki na piankę , na ścianie od 6:00 to ja z 3 promilami we krwi bym prościej zrobił , w laczkach na budowie to już absolutnie poniżej krytyki , klipy strata czasu, syf na budowie . Generalnie film mi się podoba jako instruktarzowy jak nie robić instalacji elektrycznej .

  2. Taki mały patent na mocowanie przewodów to pistolet z klejem na gorąco. Oszczedzasz czas na wierceniu i ograniczasz niepowodzenie z wypadaniem tych kołeczków. W newralgicznych miejscach punktowo gipsem i jest ok.

  3. Bezsensem jest uziemienie wanny,zlewu wystarczy że będziesz trzymać wytycznych odnośnie instalacji w łazience i kuchnii a rury z tego co widzę to leci Ci wszystko plastiku a że złączki są metalowe nic nie szkodzi…A masz rozplanowane instalacje teletechniczne tj.sieć LAN,TV/SAT, pomyśl też może o jakimś systemie zabezpieczeń monitoring /alarm teraz puścisz kable i masz spokój …

Dodaj komentarz

Zadzwoń!