Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

ELEKTRYK i MRÓZ|Potrzebny CIEPŁY GARAŻ?|Sposób na MAŁY ZASIĘG? |#HerbatkaZprądem |#Bezszelestni 030Cześć! Czy elektrykowi szkodzi mróz? Czy elektryk może stać na mrozie? Czy elektryk musi parkować w ciepłym garażu?

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

17 thoughts on “ELEKTRYK i MRÓZ|Potrzebny CIEPŁY GARAŻ?|Sposób na MAŁY ZASIĘG? |#HerbatkaZprądem |#Bezszelestni 030

  1. Zimny silnik powinien się rozgrzać po kilku kilometrach jazdy. Więc jeśli to byłoby przyczyną zmniejszonego zasięgu to ten zasięg powinien wówczas wzrosnąć. Przynajmniej w teorii.

  2. Bardzo jestem ciekaw na jakiej podstawie są Twoje wynurzenia. Czy bazujesz na fachowej, naukowej literaturze czy gdzieś zasłyszałeś od kogoś jak to jest i teraz to powtarzasz. Nie sądzę żeby silnik el. tracił sprawność w niższej temperaturze, bo niby z jakiego powodu ? Bateria jest urządzeniem chemicznym i występuje tu spadek pojemności a podgrzewanie to sprawa marginalna. Ale nie będę się upierał, bo nie jestem inżynierem elektrykiem. Mam nadzieję, że na te tematy wypowie się ktoś w sposób merytoryczny i kompetentny a ta wypowiedź nie robi na mnie takiego wrażenia.

  3. Zawsze interesowało mnie jak zachowują się baterie w aucie elektrycznym podczas zimy. Merytoryczny materiał natomiast mam pewien niedosyt.
    Fajnie byłoby gdybyś podał jakieś liczby np.
    Ile procent danego akumulatora (np. 65kwh) auto zużywa na podgrzanie bateri podczas nocy lub ile kwh?
    Ile procent bardziej prądożerny jest silnik np. w temperatuże 0 stopni niż w 20 stopniach? Pozdrawiam

  4. które auta trzeba wozić lawetą do serwisu po całkowitym rozładowaniu ? ja słyszałem że fiat 500 nie miał dobrego zabezpieczenia bms i potrafi mu sią bateria nawet rozformatować po bardzo długim postoju

Dodaj komentarz

Zadzwoń!