Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

ELEKTRYK CHCIAŁ 15000ZL… JAK UNIKNĄĆ BŁĘDÓW I POSTĘPY PRACFilm o zapomnianej odysei. Przewody są rozłożone szafa jeszcze została.

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

27 thoughts on “ELEKTRYK CHCIAŁ 15000ZL… JAK UNIKNĄĆ BŁĘDÓW I POSTĘPY PRAC

  1. Jacku, czym się różni styk pomocniczy od sygnalizacyjnego? Widzę, że stosujesz pomocniczny MZ201, a następnie CZ001 czyli kombo pomocniczy i sygnalizacyjny. Jaka to różnica? Dzięki!

  2. Jacku, jak rozwiązujesz kwestię zabezpieczeń odbiorników za UPS? Jeśli dobrze rozumiem, to w momencie kiedy UPS jest za rozdzielnicą to automatycznie pozbawiamy się działania zab. p.porażeniowych i zwarciowych? Dzięki, czekam na dalsze filmy z tej serii! 🙂

  3. A na koniec jak dupnie piorun to cały ten maras z hukiem i kupą dymu wyleci razem z drzwiczkami rozdzielni na salony Przerost formy nad treścią a prąd od 100 lat kiedy umiemy go wytwarzać cały czas płynie tak samo !

  4. Jacku czy nie wydaje Ci sie, że choćby dla pomp wyłączniki roznicowopradowe typu A to nie przerost formy nad treścią?
    Szkoda że cały osprzęt nie na hagerze ( oczywiście oprócz przepięciowek)

  5. A ja wczoraj miałem ciekawa dyskusję z elektrykiem mającym uprawnienia na pomiary na temat 3 fazowych RCD na obwody jednofazowe. Uparcie twierdził że 2 3 fazowe różnićowki na cały dom w zupełności wystarcza. Tak że poradnik bardzo się przyda 🙂

  6. Czy można prosić o podanie modelu styku pomocniczego oraz czy jesteśmy w stanie stwierdzić po kolorze paska kiedy zadział RCD a kiedy było zwarcie w obwodzie i zadzislal bezpiecznik?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!