Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

[Elektryczność] JAK PODŁĄCZYĆ PUSZKĘ ELEKTROINSTALACYJNĄ ?Uwaga, nieostrożne obchodzenie się z prądem elektrycznym grozi porażeniem a w najgorszym wypadku śmiercią, wszystkie …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

18 thoughts on “[Elektryczność] JAK PODŁĄCZYĆ PUSZKĘ ELEKTROINSTALACYJNĄ ?

 1. W przypadku tej konkretnej kostki zaciskowej nie wolno podłączać linki bezpośrednio pod zacisk. Należ zastosować końcówkę kablową w formie rurki lub oblutować końcówkę. Przyczyną jest konstrukcja zacisku. W tym wypadku brak blaszki ochronnej pod śrubą, która wkręca się w linkę i może ją uszkodzić.

 2. Witam , chcę podłączyć z puszki lampę, włącznik,, gniazdko oraz gniazdo "siły". kabel zasilający jest czterożyłowy ( czyli trzy kable to 3 fazy oraz  jeden kabel to 0) proszę o pomoc jak to prawidłowo wykonać?

 3. pytanie od laika..czy w ten sposób można zlikwidować oświetlenie w ścianie tzn wpuścić kabel w taką puchę, wkręcić w kostkę i zostawić to zagipsowane w ścianie..?

 4. Najchętniej właśnie bym tak zrobił bo widzę, że to najwygodniejsze rozwiązanie ale niestety mieszkam poza granicami kraju i obawiam się, że dostęp do tych konkretnych kostek mogę mieć ograniczony … jakas klasyczna rada ? 😀

 5. Mam pytanie, muszę zrobić sobie w mieszkaniu oświetlenie z gniazda i tu pytanie jak rozdzielić prąd z jednego przewodu na 3 oddzielne przewodu z oprawkami ? Dziękuje

 6. Jeżelibym odebrał Pana komentarz źle to bym go nie zaakceptował, po drugie jeżeli ma Pan podobną a może i większą wiedzę od mojej, proszę podzielić się z innymi użytkownikami yt.

 7. Forum już jest ci u nas na ten temat… majsterkowo, elektroda itp.
  BTW. Przewody wielożyłowe (czyli "linka") prawidłowo przed włożeniem do zacisku zbiera się tulejkami miedzianymi.

 8. Nie mówie że film jest zły tylko ze kostka elektryczna jest dziwna bo zazwyczaj spotykalem sie z takimi: sklep.avt.pl/p/pl/486765/kostka+elektryczna+x12+r10mm+450v20a+f1-6mm2.html

  Po prostu wyraziłem swoje zdziwienie na temat kostki elektrycznej. Nie krytykuje twoich filmów, bo są one świetne, inaczej nie dałbym si suba.

  Związku z tym nie rozumiem twojego komentarza.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!