Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Czym może skończyć się automatyczne oc komputera – serwis komputera Widza – VBTA kto umarł, ten nie żyje… cytat zapewne dobrze Wam znany, odnosi się też często do sprzętu komputerowego. Dzisiaj odcinek …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

26 thoughts on “Czym może skończyć się automatyczne oc komputera – serwis komputera Widza – VBT

 1. Zovem se Lucuja marko. Ovo je vrlo radostan dan u mom životu zbog pomoći koju mi ​​je pružio Dr.alaba pomažući mi da svojim čarobnim i ljubavnim urokom vratim svog bivšeg supruga. Bila sam u braku 6 godina i bilo je strašno, jer me suprug stvarno prevario i zatražio razvod, ali kad sam na internetu naišla na e-mail Dr.alabe o tome kako je pomogao tolikim ljudima da dobiju bivše žene i pomognu rješavanje odnosa. i usrećuju ljude u njihovoj vezi. Objasnila sam mu situaciju i zatražila njegovu pomoć, ali na moje najveće iznenađenje, rekao mi je da će mi pomoći u njegovom slučaju i evo sad se slažem jer se moj suprug potpuno promijenio nabolje. Uvijek želi biti sa mnom i ne može ništa učiniti bez moje sadašnjosti. Zaista uživam u braku, sjajna proslava. Nastavit ću svjedočiti putem interneta jer je dr. Alaba uistinu pravi čarobnjak. POTREBNA JE POMOĆ KONTAKTIRAJTE LIJEČNIKA ALABU ODMAH E-MAIL: dralaba3000@gmail.com ili ga kontaktirajte na whatsapp: +2349071995123. On je jedini odgovor na vaš problem i čini se sretnim u vašoj vezi.

  1 LJUBAVNI PRAVOPIS

  2 OSVOJITE NAPRIJED

  3 VOĆE SVJEŽE

  4 PROMOCIJA PRAVOPISA

  5 PROTIV pravopisa

  6 POSLOVNI PROSTOR

  7 DOBRA IZVEDBA

  8 LUTERIJSKI PRIJAV I SUDSKI PREDMETI.

 2. Nie bądź takim dupowłazem, tylko usuwaj komentarze i blokuj tych którzy je piszą, a jak się boisz o łapki, to przynajmniej nie udawaj że obchodzi cię hejterstwo którego w takim przypadku jesteś współautorem.

 3. Nigdy więcej żadnej płyty głównej asusa! jak na złość padają te z wyższej półki (maximus, crosshair, strixy, rampage), kiedyś i te ze średniej. I nie są kręcone! Po prostu długo nie wytrzymują. Teraz tylko gigabyte (od kompów biurowych przez worstation po gaming) a jak budżetowo to jakiś lepszy asrock. Na tyle złożonych kompów żaden gigabyte się jeszcze nie poddał, asrocka pamiętam tylko jednego ale po spięciu w domowej instalacji. Jeśli nie chcecie mieć problemów i nie chcecie ich robić swoim klientom to nie składajcie gamingowców na asusie 🙂 P.S. pisałem tu o długim okresie, od ok. 10 lat wstecz aż do teraz.

 4. Jakość automatycznego OC zależy od jakości płyty głównej. Mam AsRock Z97 Extreme9, z którym męczyłem się dość długo żeby ustabilizować OC "z palca". O dziwo wszystkie problemy zniknęły kiedy użyłem automatycznego OC. Oczywiście, po automatycznym OC stopniowo zmniejszałem napięcia – jednak od tego czasu problemy więcej się nie pojawiły. Reasumując – wszystko należy robić z głową.

 5. Asus niestety robi średniej jakości sprzęt czy to części do komputerów stacjonarnych czy laptopy, w lapku po gwarancji oczywiście siadła karta wifi no bo czemu nie 🙂
  Ogólnie lapek takiej słabej jakości mimo że tani nie był.

 6. A xmp pamięci? W sensie mam pamięci 3200 MHz już fabrycznie, ale no takie taktowanie trzeba im ustawić w biosie. No i takie taktowanie jest już w xmp, ale sprawdzałam napięcia pamięci i powinny mieć 1,35 V, a mają 1,34 V. Mówiono mi, że to dobrze. Czy faktycznie tak jest?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!