Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Czy da się zarobić na złomie? Kopciuch dymi jak lokomotywa!Ile kasy zgarnęliśmy na złomie? Tragiczna elektryka by Kazek Wynalazek oraz czy uda się odpalić kopciucha? A na dokładkę …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

23 thoughts on “Czy da się zarobić na złomie? Kopciuch dymi jak lokomotywa!

  1. Złotlin japoński, złotlin chiński (Kerria japonica pleniflora) – ten krzak z zielonymi gałązkami i żółtymi kwiatami. Kwiaty pełne, stąd nazwa pleniflora. Warto zostawić, może nie rarytas, ale odporny i ładny wg niektórych. Łodygi zielone (nawet zimą) są ozdobne cały rok. Kwiaty jak widać ładne, wiosną jest ich sporo więcej.

  2. Fajnie Was się ogląda 😊 dobrze, że opowiadacie o tym jakie trudności Was napotykają, dzięki temu wiemy z czym możemy się mierzyć kupując stary dom 😊 (np. te instalacje, pozwolenie na zburzenie czegoś na Waszej działce, kłopoty urzędowo – administracyjne itp.)

  3. Witam. Co do drutu to podobno dwóch dżentelmenów znalazło majątek i każdy dbał o własny interes i co wyszło wspomniany drut 🙂 Osobiście widząc instalacje elektryczne w domu i garażu jestem pewny ze robił je zawodowy elektryk. A Waść odważny tak odpalić ogrzewanie zwłaszcza gdy całość wygląda jak żmijo-wisko.

  4. No cóż .. Wasza odwaga dodaje inspiracji 😉 niewykluczone, że jak odchowamy dzieci … to może też "pobawię" się w stary dom na odludziu 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!