Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Big Cyc – Nie Wierzcie Elektrykom Live (Jarocin 1991)KUP NOWY ALBUM ▻ http://sklep.bigcyc.pl/produkt/big-cyc-przystanek-wolnosc-cd-dvd/ Subskrybuj …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

33 thoughts on “Big Cyc – Nie Wierzcie Elektrykom Live (Jarocin 1991)

  1. Wtedy śpiewali "nie wierzcie elektrykom", dzisiaj piszą: "Dla nas symbolem wolności będzie zawsze Lech Wałęsa. Nie zmieni tego żadna propaganda małych ludzi." Ciekawe co ich skłoniło do zmiany decyzji i kiedy to było.

  2. Lepiej na marszach kodu niż na imprezach sponsorowanych z naszych podatków typu miesicznice smolenskie i inne pomysły obecnego reżimu komuna wróciła kiedyś pytali czy należysz do partii dziś pytają czy chodzisz do kościoła

  3. Na tym koncercie był pod sceną dym, bo publice big cyc wybitnie nie leżał i w kierunku sceny masowo leciały fucki i jakieś podręczne przedmioty. Generalnie publika skandowała "wypierdalać" a cyce grały swoje. Ja tam bym powiedział w chuju was mam i zszedł z tej sceny.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!