Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

Bezawaryjne PORSCHE 911 to MIT! Pokazujemy co PSUJE się w SILNIKACH Porsche 911, PanameraKupujesz Porsche i jeździsz BEZAWARYJNIE 20 lat? Nieprawda! Niemieckie supersamochody psują się jak każde inne!

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

43 thoughts on “Bezawaryjne PORSCHE 911 to MIT! Pokazujemy co PSUJE się w SILNIKACH Porsche 911, Panamera

  1. Mechanik ma wiedzę i chce ją przekazać a ciul prowadzący po za daniu pytania przerywa mu jakimiś wstawkami spod sklepu ,,Społem GS" – pizza, makaroni. Czyżby ukończył szkołę razem z moniką o. o ps ,,Stokrotka"? W cyrku powinieneś pracować.

  2. PEWNIE DLATEGO TEMU CO SIĘ ROZBIŁ PARĘ DNI TEMU NA AUTOSTRADZIE UPIERDOLIŁO ŁEB W CABRIO😀…… PORSCHE POWINNO FILM WYKORZYSTAĆ DO REKLAMY PORSCHE 911 CABRIO JEST TAK SZYBKI ŻE AZ URYWA ŁEB…! Zamiast głowy na zdjęciach była napełniona biała poduszka powietrzna. Brumm,Brumm, Jadymy…😃

  3. Jeszcze nigdy tak "jednym tchem" nie obejrzałem tego typu filmu o mechanice samochodowej. Brawa dla Pana mechanika. Opowiada znakomicie, widać, że z pasją. Gratuluję pomysłu dla autorów filmu.

  4. Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają, ale jakie przykładowe koszty remontu silnika 3.4 / 3.6 do 911? Czy nowe 2 litrowe 300km silniki trafiają już do naprawy? Jaka jest o nich opinia eksperta?

  5. tacy geniusze tylko w Polsce. Niemcy blokuja ten materiał, żeby nikt się nie dowiedzial jaki szajs produkują. Ten film powinien mieć 10 mln wyświetleń i pojsc w caly świat.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!