Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

BĘDZIE WODA w domu, śnieg w ogrodzie i nowości w domku – Remont Starego Domu – cz. #33Rozpoczęliśmy instalację wodną, więc będzie woda w domu. Za chwilę, ale w końcu 😉 Kupiliśmy też do testowania kilka bardzo …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

36 thoughts on “BĘDZIE WODA w domu, śnieg w ogrodzie i nowości w domku – Remont Starego Domu – cz. #33

 1. Bruzdy na twarzy to trwałe zmiany w strukturze skóry, które są efektem naturalnych procesów starzenia. Pojawiają się między 20 a 30 rokiem życia w postaci zmarszczek mimicznych i pogłębiają się wraz z upływem czasu, tworząc stałe zagłębienia w skórze. Istnieje kilka charakterystycznych miejsc na twarzy, w których pojawiają się bruzdy i od których wzięły się ich nazwy. Najszybciej powstającym rodzajem bruzd są bruzdy nosowo-wargowe, które tworzą pionowe i półokrągłe wgłębienia ciągnące się od kącików ust do nosa. Równie często mamy do czynienia z bruzdami marionetkowymi, które powstają w okolicy policzków i brody, tworząc charakterystyczne fałdy, a także ,,doliną łez”, którą nazywamy bruzdy na dolnych powiekach. Prawda, że te bruzdy Agatki fajniejsze? Kilka smutnych słów – zgodnie z nastrojem – chciałam napisać.

 2. Ja z innej beczki, tak tylko, abyscie mieli na uwadze. Amerykanskie media alternatywne donosza, ze zarowno USA, jak i UE szykuja w tym roku kolejne podwyzki cen benzyny, gazu, energii, chca tez wprowadzic jakies podatki, w tym "klimatyczny", czyli beda bulic ci, co maja samochody. Nie sprecyzowano kiedy to ma wejsc w zycie, ale ponoc "wkrotce", a wiec moze na wiosne.

 3. Witam.
  Widzę w Waszych filmach że wzmacniacie stropy dwuteownikami. Mam taki problem – nie mam miejsca na bufor na dole i chcę go wsadzić na poddasze. Bufor 1000 litrów, stałby na stropie o grubości 13cm z betonu b20 zbrojnego prętami fi 8. Rozstaw ścian pod stropem to 1,4m na 2,7m. Z trzech stron suporex 24 cm a z jednej krótszej str komin murowany z cegły czerwonej. Bufor stałby przy kominie, między tymi ścianami oddalonymi od siebie o 1,4m.
  Planuję bufor postawić na dwuteownikach których końce będą na ścianach przenosząc ciężar na ściany.
  Podpowiecie jakie dać dwuteowniki i ile.? Najlepiej byłoby gdyby nie były wyższe niż 12cm. 4 wystarczą.?

 4. Agata, sprytna kobietko, weź sobie dwie farby w spreju czerwoną i niebieską. Czerwoną zaznacz linię ciepłej wody a niebieską wodę zimną i już Ci się nie będzie myliło. Łapka w górę.

 5. Nie wiem jakie jest dokładnie rozmieszczenie zlew/zmywarka, ale z informacji jakie znalazłem to ponoć nie robi się przyłączy prądowego i wodnego do zmywarki bezpośrednio za nią, tylko tak z boku. Ponoć zmywarki są tak głębokie i dochodzą do samej ściany.

 6. Ja 20 lat temu w starym b loku też wymieniłam plastik na miedz..Kupujący był zachwycony.W sumie woda płynęła wcześniej z pionu z plastiku,ale w ostateczności przez miedż i być może się nawet lekko ustrukturyxowała,zjonizowała?🤔

 7. Jak tak pacze na was tò chcialabym byc mloda i Z rozumiem co mam teraz tò tez bym szukala takiego miejsca jak wy macie no ale tò sie Nie wrucil czeba sie ciesze Z tego co sie ma pozdrawiam Agatke i Adama i wszystkich ogladajacych .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!