Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

50.Naprawa motoroweru Jawa 50.Instalacja elektryczna i łańcuch(Electrical installation and chain)W 50 części możemy zobaczyć jak powstaje instalacja elektryczna. Zamontowana została kierownica i przełącznik świateł.

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

18 thoughts on “50.Naprawa motoroweru Jawa 50.Instalacja elektryczna i łańcuch(Electrical installation and chain)

  1. Jaki łańcuch był w oryginale w jawach 50 415 czy 420? Jak wklepałem w google łańcuch jawa 50 to pokazuje się łańcuch 415 i taki też kupiłem i tak jak u ciebie nie pasuje mi na nową zębatkę, chciałem zamówić sobie zębatkę na 4jawa ale wolałem się upewnić i napisałem maila na jaki łańcuch są te zębatki które sprzedają to odpisali mi, że pasują do łańcuchów 420 bo takie łańcuchy były stosowane w oryginale, to jak z tym w końcu jest?

  2. Kawał dobrej roboty. Jeden z najlepszych filmów instruktażowych jakie widziałem. Mam jawę kaczkę i dzięki Tobie postaram się postawić ja na nogi. Jeszcze raz dziękuję zabite filmy. Czekam na następne

  3. Lampa tylna zawsze miała żarówkę podłączoną na dwa przewody żółte które prowadza od lampy tylnej po lampę przednią- łączone są obok iskrownika. Takie rozwiązanie eliminowało problem z masą. Przełącznik świateł oryginalnie jest mocowany śrubką 3,5 x28 z nakrętka na klucz 6.

  4. Kupiłem sobie pierwszy motorower i z Twoją pomocą zamierzam odrestaurować go jak należy 🙂 Co prawda ogar 200, ale wiele elementów jest wspólnych, także dzięki za filmiki, nie przestawaj! Ciekaw jestem efektu końcowego : ))

Dodaj komentarz

Zadzwoń!