Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

#5 Jeżdżąc autem eklektycznym te Apki musisz mieć – Elektryk dla LaikaCała prawda o ładowaniu Auta Elektrycznego okiem praktyka – Elektryk dla Laika Jeżdżąc autem eklektycznym te Apki musisz …

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

47 thoughts on “#5 Jeżdżąc autem eklektycznym te Apki musisz mieć – Elektryk dla Laika

 1. Jak dla mnie zdecydowanie za dużo tych aplikacji. PlugShare, GreenWay i od siebie dodałbym jeszcze na dalsze wyjazdy EnBW Monolity +

 2. Wczoraj awaryjnie (po raz pierwszy w życiu) ładowałem się na mieście. Leaf pokazał 120 km zasięgu przed wyjściem a prądu starczyło ledwie na 75 km (tempomat, 90 km/h, -3*C zarówno w garażu jak i na trasie) i nie dojechałbym do domu. Kilka minut studiowania PlugShare zaczerpniętego z Twojego filmu i wybór padł na pobliską stację PGE – tanio i najbliżej. W okolicy był McDonalds więc przed ładowaniem mogłem kupić sobie coś do jedzenia i tak zaopatrzony podjechałem do punktu. Kabel w rękę, do samochodu i tutaj zaczynają się schody: jaka to jest masakra, że muszę mieć 20 aplikacji, żeby skorzystać z dowolnej stacji ładowania, na którą trafię. W mojej wizji to powinno wyglądać jak automat do przekąsek czy napojów: podchodzisz, przykładasz kartę, robi blokadę na 150 złotych, ładujesz, odłączasz, zabiera ile tam ma zabrać i oddaje resztę. Na tę chwilę mimo błyskawicznego uzupełnienia akumulatora jestem mocno zniesmaczony. Oby z czasem pojawiły się terminale płatnicze przy tych punktach – nie jestem zwolennikiem zakładania kont i podawania wszystkich swoich danych, w tym karty płatniczej, wszędzie gdzie się tylko da.
  Edit: w PGE ładowałem wczoraj o 22:30. Jest 12:15 następnego dnia a ja nadal mam założoną blokadę na te 200 złotych, które blokują po rozpoczęciu ładowania. Gdybym tak miał zrobić z nimi trasę i doładowywać się, powiedzmy, 5 razy miałbym już zablokowane 1 000 złotych.

 3. Przydałby się filmik, jak się przygotować do zakupu samochodu elektrycznego. Gniazda i załatwianie w elektrowni. Czy po zakupie samochodu z marszu gdzieś można naładować po drodze, czy wystarczy wgrać jakąś apkę, czy konieczne jest od razu posiadanie jakiejś karty.

 4. Czy masz jakieś info w temacie dofinansowań dla firm? Mój samochód nawet wyprodukowano…przywieziono do PL i nie moge go odebrać bo wniosek poszedł do BOŚ…i przepadł 2tyg temu..

 5. Bardzo dobry instruktaż, zwłaszcza dla turysty zagranicznego. To, że jedna sieć, Greenway, tak dobrze pokrywa kraj to wspaniałe. Mam nadzieję, ze wiosną/latem będę mógł wypróbować . Pozdrawiam.

 6. film ciekawy pokazuje wiele możliwości ładowania auta,ale nie wiem czy dla laika nie za dużo wiadomości . najlepszy sposób jest na zakończenie filmu WŁASNE GNIAZDKO i karta GREENWAY . ale na S 8 MOP GUZEW jest ładowarka EKOEN uruchamianie . i koniec kartą płatniczą tak powinno być wszedzie.

 7. Dziękuję za film .Całkowicie masz rację co do greenwaya. Jest to jedna z nielicznych prywatnych sieci ładowarek na które zawsze można liczyć i trzeba taką inicjatywę wspierać. Nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić podróżowania gdyby ta sieć upadła lub wycofała się z rynku i zostały tylko nieprzystające do rzeczywistości koromysła w stylu orlen lub pge.

 8. Ja od początku wiedziałem,że GREENWAY jest świetny , ale dzisiaj dowiedziałem się ,że istnieją też inne fajne apki , dziwi mnie
  to blokowanie 200 PLN na Or****e i P* , o co tu chodzi ? i po co takie wysokie te blokady , może mi ktoś to wyjaśni – jak pięciolatkowi, bo nie kumam , co do Apikacjii Or****u i ich stacji ładowania to też nie mam zaufania , pozdrawiam – świetny materiał 🙂

 9. Teraz czytam w AUTO ŚWIAT na przykładzie Kiiiii EV6 koszty jazdy wychodzą porównywalnie ze spalinowymi samochodami, jeśli ładujemy się na trasie.

 10. Mieszkam w UK. Posiadam nowiutka kona. Dzięki Tobie przed chwilą ściągnąłem tą apple. Jest chyba jedną z najepszych. Resztę ściągniętych wywalilem. Pozdrawiam. Życzę dużo taniego prądu!

 11. Czy aby ładować na greenwayu należy mieć wykupiony abonament, czy można zwyczajnie płacić kartą kredytową, czy jeszcze jakoś inaczej? Planuje korzystać z ładowarek incydentalnie, niemniej jednak czasem zajdzie taka potrzeba.

 12. Szybkosc działania apki GreenWay to nie kwestia Internetu tylko ustawień. Gdy odznaczysz Roaming w ustawieniach to widzisz wszystkie ładowarki GW (bez partnerskich) na raz. Wtedy nic nie musi sie odświeżać bo tak to pokazuje tylko ładowarki w tym kółeczku.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!