Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

#45 Rowerem za 200 zł dookoła Polski. Green Velo.ZOSTAŃ MOIM PATRONEM! https://patronite.pl/4latanarowerze Podczas wyprawy dookoła świata używam sakw Crosso.

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

24 thoughts on “#45 Rowerem za 200 zł dookoła Polski. Green Velo.

  1. Mógłbym oglądać godzinami. Super odcinek👍 I masz rację z tym "cześć" u nas, rzadko odpowiadają i ja przestałem pierwszy mówić. Czekam na następne filmy i na wiosnę by gdzieś pojechać w Polskę ✋

  2. Super filmik. Podziwiam pana za pasje. Szkoda że nie był pan w różynie przy okazju bo jest tu tak pieknie. Ten motocyklista to mój syn pochwalił mi się że jest sławny. Pozdrawiam{*}

  3. Kiedy to kręciłeś? Bo nie ukrywam czekam na każdy odcinek a tu nagle mocne odbicie od egzotycznych tematów , No i Twoja waga odbiega od tej z ostatnich odcinków z podróży dookoła świata. Pozdr!!!

  4. "Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami niewiecie co posiadacie". Dziękuję za relację. Oglądałem na dwa razy, bo trochę ciut za długa. Można by ją podzielić na dwa, trzy filmy. Ale z drugiej strony nie trzeba wszystkiego na raz oglądać. Szkoda, że nie leciałeś przez Frankfurt, moglibyśmy się spotkać. Ale Berlin faktycznie bliżej Polski i taniej/łatwiej dojechać. Niech Ci noga podaje!

  5. Osobiście nie nagrywałbym ludzi uzależnionych od alkoholu, ponieważ alkoholizm jest jednostką chorobową taką samą jak wiele innych chorób. Często zapomina się o tym i wielu ludzi pogardza takimi osobami. Pracowałem zawodowo wiele lat z alkoholikami za każdym z nich stoi czyjaś tragedia i rozpacz. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!