Loading…

Elektryk do Domów Warszawa

Elektryk do Domów i Sprzętów w Warszawie. Usuwanie Awarii - Nowe instalacje - Usługi Elektryczne
Kontakt

16 000zł za naprawę fortepianu? ILE ZOSTAJE NA CZYSTO? | DO ROBOTYKto by się spodziewał, że sprzęt muzyczny może tak długo służyć. Większość naprawianych instrumentów ma ponad 100 lat.

Pobrane z Youtube Elektryk do Domów, Naprawa Elektryki w Domu, Serwis naprawy elektryki i Elektroniki, Elektryk Warszawa, Naprawa Elektryki Warszawa, nasz elektryk z dojazdem na terenie Warszawy i okolic pomaga w trudnych sprawach.

26 thoughts on “16 000zł za naprawę fortepianu? ILE ZOSTAJE NA CZYSTO? | DO ROBOTY

  1. 11:51 – Niby "tylko " 3 tysi zarobku ( brutto ) , ale —> w 2:22 – 15 szt./24 dni ( odliczając niedziele i co drugą sobotę / miesiąc ) = 0.6 sztuki /dzień pracy x 3 tysi = 1 800 PLN dziennie . Po opłaceniu pracowników , czynszu , mediów , podatków i ZUSów to może wyjdzie dla właściciela jakieś 6 – 7 stówek netto . Jednak jak wyjdzie znacznie mniej np. 300 – 400 PLN to już raczej bardziej hobby i praca niż biznes .

  2. Ładna ta pani fortepianistka 🙂 i ładnie gra. Ciekawa praca. Wymagająca wiedzy i specyficznych umiejętności.Nie sądziłem, że aż tak stare instrumenty się odnawia i to w takim stopniu. Wyglądają pięknie po odnowieniu. W życiu bym nie pomyślał też, że jest technikum budowy fortepianów.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!